Kas yra „NIC“?

UAB „Vilpra group“ – 2014 m. įsteigta įmonių grupė subūrė net penkis skirtingus verslus, kuriuos įkūrė ambicingi, veržlūs, idėjų nestokojantys verslininkai. UAB „Vilpra group“ šiuo metu vienija: UAB „Vilpra“, UAB „Vilpros pramonė“, UAB „Vilpros investicija“ bei UAB „Vilpros Logistika“. UAB „Vilpros investicija“ taip pat valdo interjero prekių ir apdailos medžiagų prekybos tinklą Namų idėjų centras „NIC“.
VILPRA įmonių grupei šiuo metu priklauso:


Ką reiškia „NIC“?

NIC - namų idėjų centras

Kas yra „NIC“?

Apdailos medžiagų ir interjero prekių specializuotas prekybos tinklas Lietuvoje, turinti prekybos centrus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje.

Ką galima įsigyti prekybos centre „NIC“?

Daugiau nei 50-tyje prekybos centro „NIC“ salonuose eksponuojamos bei parduodamos šiuolaikiškos apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos: grindys, durys, vonios kambario įranga, plytelės, parketas, šviestuvai, stalai, kėdės, sofos, šildymo ir vėdinimo sistemos, sienų tapetai, užuolaidos, namų tekstilė, kilimai, interjero aksesuarai, meno dirbiniai, interjero puošybos aksesuarai.

Kas lemia prekybos centrų „NIC“ patrauklumą?

Pirkėjų patogumui prekybos centrai „NIC“ darbo dienomis dirba ilgiau, taip pat dirba ir šeštadieniais. Šalia prekybos centrų „NIC“ įrengtos erdvios nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės.

NIC_RGB-fb-logas

Stilingos, originalios interjero prekės namams ir įkvepiančios dizaino idėjos

„NIC“ prekybos centre ramiai, pasitardami su specialistais, pagal savo poreikius galite pasirinkti nuo laiko patikrintų iki pažangiausiomis technologijomis pagrįstų, namų inžinerinių sistemų. Apsilankę interjero salonuose pamatysite naujausias interjero dizaino madų tendencijas – nuo tradicinės klasikos ar transformuoto naujoviškai retro stiliaus iki moderno. Salonuose pristatomos naujausios apdailos medžiagų ir interjero prekių kolekcijos, kurios dar neseniai buvo demonstruojamos garsiausiose Europos ir Rytų kraštų parodose.
 
„NIC“ prekybos centrai skirti statantiems, remontuojantiems ar planuojantiems tai daryti pirkėjams, kur nesiblaškant ir neskubant, vienoje vietoje galima išspręsti daugumą problemų, kurios iškyla įrenginėjant būstą. Čia dirbantys profesionalūs konsultantai bei dizaineriai konsultuos ieškant būsto įrengimo idėjų, sprendimų bei būdų jiems įgyvendinti, parinks tinkamiausias medžiagas, suprojektuos ir sukomplektuos įrangą, bei išspręs montavimo ir pogarantinio aptarnavimo klausimus.
 
 
Namų idėjų centras „NIC“  - apdailos medžiagų ir interjero prekių prekybos tinklas Lietuvoje. Specializuotas interjero ir namų įrangos prekybos centras Kaune atvėręs duris 2005 metų pavasarį, yra pirmasis šio prekinio ženklo centras Lietuvoje. Antrasis „NIC" centras atidarytas 2007 metų gegužės mėnesį Klaipėdoje. Trečiasis tų pačių metų lapkričio mėnesį - Šiauliuose. Ketvirtasis NIC centras po rekonstrukcijos atidarytas 2017 metais Utenoje. Šiuo metu „NIC" centrai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje turi virš 50 interjero salonų.

Namai - tai ne tuščias žodis. Ne tuščias popieriaus lapas, o paveikslas. Tai pilnatvė, kurią gali pajusti tarp kambario sienų įsileidęs spalvas ir šilumą, formas ir jaukumą. Nėra vienodų namų. Kiekvienas juos įsivaizduoja ir susikuria pagal save. Bet būtent todėl kiekvienas myli savo namus.


 Ieškai įkvėpimo? Ateik ir įkvėpk!

Save

Save

Save

Save

Save

Save