Betono plytelės

Salonas EUROTOPAS pristato visiškai naują, inovatyvų ir veržlų produktą apdailos medžiagų rinkoje - iš natūralaus betono išlietas plyteles.


lab5-fragments-2 

Betonas šiuo metu išgyvena savo renesansą - interjeruose atgyja iš naujo, įgauna naujas formas, spalvas ir materijas. Mūsų atstovaujamas gamintojas - KAZA Concrete - įkvėpė šiai medžiagai naują gyvybę, panaudodamas ją 3D formų gamybai.
 
Nors formos ir liejamos gamykloje pramoniniu būdu, tačiau galutinis plytelės rezultatas reikalauja itin kruopštaus rankų darbo, tam, kad ji įgautų aptakias formas, norimą spindesį ir estetišką bei prabangų vaizdą.
 
Šiems gaminiams formas sukūrė vieni garsiausių ir žinomiausių tarptautinių menininkų, dizainerių, architektų bei dizaino studijų.

Net ir neturint didelės patirties, Kaza Concrete suteikia galimybę kiekvienam susikurti individualų dizainą pagal turimas vizijas. Gamintojas siūlo visapusišką pagalbą pasirenkant stilistiką, raštus ir spalvas. Bendradarbiavimo metu pagaminamas norimas pavyzdys, pagal kurį vėliau įgyvendinamas visas užsakymas
    
Net ir renkantis iš standartinio katalogo, gamintojas siūlo itin plačią formų bei spalvų gamą.
     
Medžiagos panaudojimas visiškai neįpareigojantis ir visapusiškas - tinkamas tiek moderniam, ties klasikiniam interjerui, tiek privačioms ar visuomeninėms erdvėms.
    
  
Daugiau vizualinės medžiagos bei informacijos - salone EUROTOPAS.

Dalinkis Facebook'e