DĖMĖSIO! Lankytojus aptarnaujame tik su Galimybių Pasu

Namai - tai ne tuščias žodis. Ne tuščias popieriaus lapas, o paveikslas. Tai pilnatvė, kurią gali pajusti tarp kambario sienų įsileidęs spalvas ir šilumą, formas ir jaukumą. Nėra vienodų namų. Kiekvienas juos įsivaizduoja ir susikuria pagal save. Bet būtent todėl kiekvienas myli savo namus.

Namų idėjų centras „NIC" - apdailos medžiagų ir interjero prekių specializuotas prekybos tinklas Lietuvoje, turinti prekybos centrus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje.

ieškai įkvėpimo? Ateik į NIC
 
Daugiau nei 40-tyje prekybos centro „NIC“ salonų siūlomos šiuolaikiškos apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos. Apgalvotai parinktame interjero salonų asortimente kiekvienas pirkėjas, besiruošiantis atnaujinti buto ar namų interjerą ras sau patinkantį stilių - nuo naujausių interjero dizaino tendencijų iki nesenstančios klasikos. Pirkėjams labai patogu, kadangi salonuose įrengti interjero pavyzdžiai, idėjų namams gausu ir čia pat pateikiamuose kataloguose.
 
Salonų ekspertai teikia platų paslaugų spektrą - pradedant konsultacijomis renkantis namų įrengimo produktus iki jų pristatymo bei montavimo bei dizaino patarimų ar rekomendacijų.

Ieškai įkvėpimo? Ateik ir įkvėpk!

Dalinkis Facebook'e