Dizaino savaitės renginiai NIC erdvėje

Kviečiame atvykti į DIZAINO SAVAITĖS renginius Namų idėjų centre NIC

 Juosta_maza-72b0e8ac

 

Gegužės 8 dieną, KLAIPĖDOJE

Klaipėdos dizaino savaitės atidarymo dieną kviečiame į popietę su interjero dizainere Lina Kalinauskaite- Forsman. Taip pat į diskusiją su interjero konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė“ organizatoriumi Vytautu Gurevičiumi ir daugelyje kategorijų nominuotais autoriais. Lankytojus nemokamai konsultuos interjero dizaineriai NIC salonuose.

Daugiau informacijos ir visa programa čia >>

 

Gegužės 9 dieną, KAUNE

Renginys dedikuotas atkurtos Lietuvos 100-mečio dizainui ir madai. Renginio metu visi susirinkusieji galės susipažinti su šiuolaikinio interjero ir mados ištakomis, pirmieji išvysti specialiai šia proga sukurtą Aleksandro Pogrebnojaus kolekciją bei susitikti su pačiu dizaineriu. Lankytojus nemokamai konsultuos interjero dizaineriai NIC salonuose.

Daugiau informacijos ir visa programa čia >>

 

Gegužės 11 dieną, ŠIAULIUOSE

Unikalios fotografijų parodos atidarymas: 20 metų kūrybos istorija, įamžinta mados fotografijoje – pristatoma žymiausių Lietuvos dizainerių dueto Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės darbų parodoje. Pasaulyje gerai žinomi intelektualios mados atstovai Lietuvos publiką ne kartą stebino avangardinėmis, taisykles laužančiomis, kolekcijomis. Šio dueto kūryba – tai visų pirma ekscentriškas charakteris, netradicinis gyvenimo būdas ir stiprus autentiškas stilius. Parodą atidarys pats dizaineris Aleksandras Pogrebnojus. Vėliau kviečiame į popietę su interjero dizainere Lina Kalinauskaite-Forsman. Lankytojus nemokamai konsultuos interjero dizaineriai NIC salonuose.

Daugiau informacijos ir visa programa čia >>

 

Gegužės 12 dieną, UTENOJE

Utenoje dizaino savaitės metu vyks net trys meno darbų parodos, eksponuojami konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė“ geriausi darbai, vyks paskaita vaikams apie dizainerio profesij, o popietų pakviesime visus į paskaitą bei ekskursiją po Utenos istorijos architektūrą. Iki pietų lankytojus nemokamai konsultuos architektė - interjero dizainerė.

Daugiau informacijos ir visa programa čia >>

Dalinkis Facebook'e