Jūsų virtuvės baldai

Virtuvė – viena svarbiausių erdvių namuose, todėl virtuvės baldai turi būt kokybiški – jiems skiriami aukšti reikalavimai. Virtuvė nėra tik maisto gaminimo patalpa, kartu tai ir šeimos susibūrimo vieta, kur prie didelio stalo bei skanaus maisto kiekvienas pasidalijame dienos įspūdžiais. Virtuvinės spintelės, stalai turi ne tik derėti prie buitinės technikos ar bendro interjero, bet taip pat būti praktiški, funkcionalūs. Kaune įsikūrusios UAB „Vitmedis“ specializacija – baldai, jų gamyba iš natūralaus medžio masyvo. Tai kokybiški virtuvės baldai Kaune.

Savarankiškai suprojektuoti virtuvės baldai – nemažas iššūkis. Juk juos projektuojant būtina atsižvelgti į ergo-ekonomikos reikalavimus, baldų furnitūros modernėjimą ar naujas buitinės technikos galimybes, o tai reikalauja daug laiko. Todėl naudinga kreiptis į virtuvės baldus projektuojančią bei gaminančią prekybos bendrovę.

Tuo tarpu baldai, skirti virtuvės interjero tobulinimui, gaminami pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento specifinius poreikius: maisto gaminimo įpročius, šeimos narių skaičių, ūgį, estetinius prioritetus bei techninius projekto įgyvendinimo parametrus. Baldų gamybai pasirenkamos aukštos kokybės medžiagos, žaliavos, furnitūra, kitos detalės, todėl profesionalų pagaminta produkcija yra ilgaamžė.
Vitmedis – Jūsų virtuvės baldų gamintojas Kaune

Patyrę virtuvės baldų projektuotojai ir konsultantai visada pasiruošę patarti, kokios virtuvinės spintelės geriausiai tiks prie bendro Jūsų virtuvės interjero ar buitinės technikos. Patraukli kaina, puikiai deranti su išskirtine kokybe, tiks net ir ekonomiškiausių sprendimų ieškantiems klientams.

UAB „Vitmedis“ užsiima profesionalia baldų gamyba Kaune. Visi baldai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir furnitūrą. Bendrovė gali savo klientams pasiūlyti įvairaus stiliaus virtuvinius baldus iš natūralaus medžio masyvo, MDF plokštės bei kitų medžiagų. Padėsime išsirinkti ir pagal Jūsų poreikius pagaminsime klasikinio, skandinaviško, Provanso ar kito stiliaus baldus. Kaune esanti baldų gamybos bendrovė verslo įmonėms siūlo biurų, kavinių, restoranų, barų ar viešbučių baldus. Privatiems asmenims gaminame miegamojo, virtuvės, svetainės, darbo, vonios kambario baldus. Gaminių kokybei bei ilgaamžiškumui skiriamas ypatingas dėmesys.

Bendrovė „Vitmedis“ daro tai, ką moka geriausiai – jau daugiau nei 14 metų kuria, gamina individualius medžio masyvo namų bei verslo erdvių baldus.

 

Natūrali mediena

Didžiausia dalis, 80 proc. visų UAB „Vitmedis“ gaminių pagaminti iš natūralios medienos. Įvairaus stiliaus baldai gaminami iš natūralaus medžio masyvo, faneruotų medžio lukštų plokščių, faneros, laminuotų drožlių plokščių ar kitų medžiagų.

Bendrovės filosofija aiški: saugome ir puoselėjame gamtą, gamyboje naudodami tik aplinkai draugiškas žaliavas, aksesuarus. Todėl galime drąsiai teigti, jog mūsų produkcija yra ne tik kokybiška, ilgaamžiška, bet ir ekologiška.

Kaune įsikūrusi baldų gamybos įmonė savo klientams siūlo šias paslaugas:

  •     Konsultacijos visais baldų pasirinkimo bei gamybos klausimais
  •     Baldų projektavimas, atsižvelgiant į individualius poreikius
  •     Gamybinis procesas, kokybiškas ir atsakingas projektų įgyvendinimas
  •     Pagamintų baldų atvežimas, sumontavimas


Be to, teikiamos papildomos paslaugos kitiems gamintojams: baldai dažomi, beicuojami, detalės iš medžio masyvo lakuojamos, prekiaujama fanera bei medienos plaušų plokštėmis (MDF).

UAB „Vitmedis“ virtuvės baldai Kaune – tai kokybės, patvarumo bei ekologiškų sprendimų darna Jūsų namuose. Tegul virtuvė tampa ypatinga, jaukia erdve, pripildyta baldais, atitinkančiais individualius Jūsų ir šeimos narių poreikius. Mielai kviečiame visus užsukti į naują saloną VITMEDIS. Ateikite, pasigrožėkite ir išsirinkite!

Dalinkis Facebook'e