Jūsų virtuvės baldai

Virtuvė – viena svarbiausių erdvių namuose, todėl virtuvės baldai turi būt kokybiški – jiems skiriami aukšti reikalavimai. Virtuvė nėra tik maisto gaminimo patalpa, kartu tai ir šeimos susibūrimo vieta, kur prie didelio stalo bei skanaus maisto kiekvienas pasidalijame dienos įspūdžiais. Virtuvinės spintelės, stalai turi ne tik derėti prie buitinės technikos ar bendro interjero, bet taip pat būti praktiški, funkcionalūs.

Savarankiškai suprojektuoti virtuvės baldai – nemažas iššūkis. Juk juos projektuojant būtina atsižvelgti į ergo-ekonomikos reikalavimus, baldų furnitūros modernėjimą ar naujas buitinės technikos galimybes, o tai reikalauja daug laiko. Todėl naudinga kreiptis į virtuvės baldus projektuojančią bei gaminančią prekybos bendrovę.

Tuo tarpu baldai, skirti virtuvės interjero tobulinimui, gaminami pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento specifinius poreikius: maisto gaminimo įpročius, šeimos narių skaičių, ūgį, estetinius prioritetus bei techninius projekto įgyvendinimo parametrus. Baldų gamybai pasirenkamos aukštos kokybės medžiagos, žaliavos, furnitūra, kitos detalės, todėl profesionalų pagaminta produkcija yra ilgaamžė.
Vitmedis – Jūsų virtuvės baldų gamintojas Kaune

Patyrę virtuvės baldų projektuotojai ir konsultantai visada pasiruošę patarti, kokios virtuvinės spintelės geriausiai tiks prie bendro Jūsų virtuvės interjero ar buitinės technikos. Patraukli kaina, puikiai deranti su išskirtine kokybe, tiks net ir ekonomiškiausių sprendimų ieškantiems klientams.

Dėl individulių baldų gamybos kreipkitės į baldų salonus Namų idėjų centre NIC. Salonų kontaktus pagal miestus rasite čia >>Dalinkis Facebook'e