Lauko terasos – nepakartojama namų erdvė bet kokiu oru

Orų permainas, būdingas mūsų klimatui, galima pergudrauti, pritaikius modernius terasų sprendimus.

Pristatome modernias lauko terasų apsaugos sistemas iš salono ARDENA.

ZIP SCREEN - išorinės ritininės užuolaidos

ZIP SCREEN - išorinės ritininės užuolaidos

Lauko terasas nuo saulės, vėjo (net uraganinio), lietaus, uodų bei kitų vabzdžių apsaugos ZIP SCREEN išorinės ritininės užuolaidos ir neįstiklintų terasinių konstrukcijų uždangos. Jos išsiskiria stipria konstrukcija, dideliais matmenimis, efektyviu elektriniu valdymu ir specialiu SCREEN audiniu, gaminamu iš stiklo pluošto. Šis audinys neužstoja vaizdo pro langą, tačiau iš lauko pusės yra nepermatomas.

ZIP SCREEN – tai unikalus, naujos kartos išorinis langų uždengimas, efektyviai apsaugantis nuo saulės spindulių, nes neleidžia jiems patekti į patalpą pro langą. Šiuo metu rinkoje nėra efektyvesnio saulės spindulių valdymo sprendimo už ZIP SCREEN, kuris leidžia mėgautis supančia aplinka, stebėti vaizdą pro langą ir būti maksimaliai apsaugotiems nuo kaitros, uodų ir vabzdžių bei kitų išorės veiksnių.

Pagrindiniai ZIP SCREEN privalumai:

 •     Ypač patvarūs audiniai ir aliuminio konstrukcija efektyviai apsaugo nuo meterologinių salygų: itin kaitrios saulės, lietaus, vėjo, krušos. Išskirtinės kokybės konstrukcija ir uždarymo technologija leidžia užtikrinti atsparumo vėjui lygį iki 130 km/h.
 •     Du viename. Šios išorinės ritininės žaliuzės ne tik atlieka saulės spindulių sulaikymo funkciją, bet ir užtikrina apsaugą nuo uodų ir vabzdžių. Išskirtinio tankumo SCREEN audinys neriboja vaizdo matymo iš vidaus ir neleidžia patekti jokiems kenkėjams į namų vidų.
 •     Dėl specialios konstrukcijos, šie roletai gali būti montuojami ne tik ant įvairiausio tipo langų, bet ir kaip mobilios pertvaros, užuovėjos terasoms vietoj stiklų. Šis gaminys populiariausias tais atvejais, kai ieškoma būdu uždengti panoraminius, stumdomus langus ir neįstiklintas terasų konstrukcijas  – ZIP SCREEN pagalba šiltuoju metų laiku galima jaustis komfortiškai, sėdint lauke, nes net sustūmus langus, ZIP roletas lieka išskleistas, suformuodamas jaukią užuovėją.
 •     Energetinis efektyvumas. Šis lauko langų uždengimas yra itin patrauklus žmonėms, galvojantiems apie pasyvius ir energetiškai efektyvius namus. Saulės blokavimas pastato išorėje leidžia ženkliai sutaupyti kondicionavimo sąnaudas ir sumažina patenkančių saulės spindulių kiekį net iki 75 %, taip leidžiant sutaupyti ir pastato eksploatacines išlaidas.
 •     Didelis privalumas – ZIP SCREEN dydis. Šie roletai gali uždengti ypač didelius langus ir terasų konstrukcijas, nes be sujungimo galima jais apsaugoti iki 5 metrų ilgio ir iki 15 m2 langus.
 •     Gausus audinių spalvų pasirinkimas ir net 5 mechanizmų bei šoninių profilių spalvos (balta RAL 9010, kreminė RAL 9001, antracito RAL 7016, sidabro RAL 9006 ir tamsesnė sidabrinė/pilka RAL 9007) – tai leidžia priderinti ZIP SCREEN lauko roletą prie namo fasado ar kuriamo eksterjero.
 •     Elektrinis valdymas – nuotolinio valdymo pultelio pagalba, galėsite neatsikeldami nuo sofos ar jaukiai įsitaisę terasoje reguliuoti uždangos nusileidimo lygį. Taip pat šiuos ZIP SCREEN roletus galima sujungti į grupes bei įdiegti kliūčių aptikimo jutiklius.

ZIP SCREEN išorinės ritininės užuolaidos

EOLIA – tai fasadinis roletas

SCREEN audinius Lietuvos rinkai vieni pirmųjų pristatė „Ardenos“ langų uždangų ekspertai. Išaugęs audinio populiarumas ir ypač didelis vartotojų susidomėjimas paskatino šį audinį pritaikyti lauke. „Ardenoje“ taip pat rasite iš SCREEN audinio, skaidrios plėvelės arba storo markizių audinio pagamintas fasadines ritinines užuolaidas EOLIA.

Tai burės principu veikiantis roletas, kuris įtempiamas ir užfiksuojamas prie pagrindo kabliais, taip sukurdamas jaukią užuovėją, apsaugą nuo saulės bei lietaus (priklausomai nuo pasirinkto audinio). Pasirinkus konstrukciją su šoniniais valais (trosais), toks roletas gali būti fiksuojamas ir tarpiniuose aukščiuose, išlieka stabilus net ir vėjuotu oru.

Tiesa, skirtingai nei ZIP SCREEN, šis produktas neturi sertifikuotų vėjo atsparumo testų, tad, esant itin stipriems gūsiams, reikėtų jį suskleisti – kad nesuplyštų.

Lauko roletų EOLIA privalumai:

 •     Paprastas montavimas ir įrengimas;
 •     Didelis markizinių audinių, plėvelių ir SCREEN tipo audinių pasirinkimas;
 •     Efektyviai apsaugo nuo saulės, nestipraus vėjo ar lietaus, sukurdamas funkcionalią užuovėją Jūsų terasoje;
 •     Rankinis ir elektrinis valdymas (pasirinktinai) – kiekvieno poreikiams;
 •     Su elektriniu valdymu gali būti įrengiami ir vėjo davikliai, užtikrinantys produkto ilgaamžiškumą;
 •     Ypač patraukli kaina;
 •     Gali būti derinamas su Pergolomis, taip suformuojant visą funkcionalią terasą ar stoginę;

EOLIA_ardena_03

PERGOLOS - PAVĖSINĖS

PERGOLE pavėsinių ir stoginių sistema – dar viena „Ardenoje“ siūloma naujovė. Ji padeda sukurti prie saulės, metų laikų prisitaikančią, dalinai mobilią terasos pavėsinę. PERGOLE sistemoje suderintos visos markizėms būdingos funkcijoms, tačiau ši sistema yra dar atsparesnė vėjui ir lietui – itin patvarus, impregnuotas audinys visiškai nepraleidžia vandens.

PERGOLE – tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti pavėsinių ir stoginių sistema, padedanti sukurti komfortišką, dekoratyvų, funkcionalų ir daugeliui atvejų lengvai pritaikomą pastogės sprendimą privačių namų, kotedžų arba komercinių patalpų eksterjerui. Tai vienas iš nedaugelio sprendimų laukui, kuris leidžia sukurti prie saulės, metų laikų prisitaikančią, dalinai mobilią pavėsinę terasai, automobilio stoginę ir pan.

Tai naujos kartos produktas, kuris gimė tobulinant visų ypač pamėgtas markizes. Pergolose suderintos visos markizėms būdingos funkcijos, papildant jas gausiu rinkiniu ypatybių, kurios jas padaro daug universalesnes ir lengviau pritaikomas pastato išorei. Pirmiausia, pergolos, skirtingai nei markizės, yra daug atsparesnės vėjui, apsaugo terasos zoną ne tik nuo saulės, bet ir nuo lietaus. Ypatingai patvarus, impregnuotas audinys yra visiškai nepralaidus vandeniui: atlikti bandymai įrodė, kad net virš dviejų mėnesių ant stogo susikaupęs vanduo visiškai neprateka pro audinį ir jam nekenkia.

Šių pavėsinių konstrukcija yra labai paprastai montuojama, pakankamai lengva, tačiau nebijanti meterologinių sąlygų. Jas statyti galima ir užbaigus namo ar lauko zonos statybos darbus, nes nėra keliami jokie specifiniai reikalavimai polių, pagrindo įrengimui. Pergolų stogeliai gali būti montuojami ant joms specialiai pritaikytų konstrukcijų, kas leidžia paprastai ir santykinai pigiai sukurti jaukią, nuo saulės ir lietaus apsaugotą pastogę arba įrengti jas ant jau įrengto namo terasinės konstrukcijos elementų ar medinių karkasų vietoj įprasto stogo.

Pagrindiniai PERGOLE privalumai:

 •     Daugybė skirtingų montavimo būdų, kurie leidžia išspręsti net sudėtingiausių namo ir terasų konstrukcijų iššūkius;
 •     Gausus spalvų ir audinių pasirinkimas;
 •     Prie fasado derinamos konstrukcijų spalvos;
 •     Efektyvi apsauga  ne tik nuo saulės, bet ir lietaus;
 •     Galimi pasirinkimai su į profilius integruotu LED apšvietimu;
 •     Labai paprastas rankinis arba ieškantiems daugiau komforto - elektrinis valdymas su laiko patikrintais Somfy varikliais.
 •     Galimybė montuoti su automatiniais vėjo davikliais, apsaugančiais nuo pažeidimų ypač stipraus vėjo, audros atveju (tinkama tik Elektra valdomoms pergoloms).

 

PERGOLE pavėsinių ir stoginių sistema

Daugiau informacijos apie lauko terasų apsaugą jums suteiks salono ARDENA komanda Klaipėdoje bei Šiauliuose.

 

Dalinkis Facebook'e