Namų idėjų centras

Namai - tai ne tuščias žodis. Ne tuščias popieriaus lapas, o paveikslas. Tai pilnatvė, kurią gali pajusti tarp kambario sienų įsileidęs spalvas ir šilumą, formas ir jaukumą. Nėra vienodų namų. Kiekvienas juos įsivaizduoja ir susikuria pagal save. Bet būtent todėl kiekvienas myli savo namus.

Namų idėjų centras „NIC" - apdailos medžiagų ir interjero prekių specializuotas prekybos tinklas Lietuvoje, turinti prekybos centrus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje.

Apgalvotai parinktame interjero salonų asortimente kiekvienas pirkėjas, besiruošiantis atnaujinti buto ar namų interjerą ras sau patinkantį stilių - nuo naujausių interjero dizaino tendencijų iki nesenstančios klasikos. Pirkėjams labai patogu, kadangi salonuose įrengti interjero pavyzdžiai, idėjų namams gausu ir čia pat pateikiamuose kataloguose.
ieškai įkvėpimo? Ateik į NIC

Ieškai įkvėpimo? Ateik ir įkvėpk!

Daugiau nei 40-tyje prekybos centro „NIC“ salonų siūlomos šiuolaikiškos apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos.
 
Salonų atstovai teikia platų paslaugų spektrą - pradedant konsultacijomis renkantis namų įrengimo produktus iki jų pristatymo bei montavimo.
Dalinkis Facebook'e