Patarimai, kaip įpūsti pavasario į savo namus

Kiekvienas gali rasti idėjų permainoms savo būstui


Pavasaris. Metas, kada iš šalčio gniaužtų bundant gamtai, iš pilkumos norime išsivaduoti ir patys, tai – permainų laikas. Nauja šukuosena, iš spintos gilumų lendantis vasariškas garderobas ir bundantis noras į savo namus įnešti naujų spalvų bei formų. Planuojantiems pavasarines pertvarkas Namų idėjų centro „NIC“ salonai pataria, kad kilus norui atnaujinti namus kardinalios pertvarkos nebūtinos, kartais užtenka pakeisti vos kelis interjero elementus.

 interjero idejos pavasariui

Svarbiausia – vizija ir planas

Prieš pradedant pertvarkas – susiplanuokite. Sprendžiant kaip pertvarkyti namus, pirmiausiai, reikia įsivertinti kelis veiksnius, tokius kaip esamas namų interjeras bei jau esamas stilistinis ir spalvinis sprendimas.

Atnaujinant namus pavasarį vyrauja poreikis šviesioms, ryškioms spalvoms, aplinką pagyvinantiems interjero elementams. Atnaujinant interjerą kartais tereikia įnešti vieną ryškią spalvą. Tai gali būti užuolaidos, pagalvėlės, nauji stalo padėklai ar ryškus krepšys daiktams. Drąsesniems bei didesnių permainų norintiems žmonėms galima perdažyti sienas ar ryškesnių spalvų tapetais atsinaujinti, kad ir vieną būsto sieną.

Norintiems ekstravagantiškų sprendimų – į namus galima įkomponuoti ir meno kūrinių, pvz. nauji paveikslai ar fotografijos darbai atnaujina kambarį, nes dėmesys nukrypsta į kitus stilistinius elementus. Interjere įkomponuotos net ir smulkios interjero detalės gali pastebimai pagyvinti aplinką, jai suteikti žaismingumo.

Namų idėjų centre „NIC“ įsikūrę beveik 50 specializuoti interjero salonai, pateikiantys sprendimus jaukioms akimirkoms namuos. Ir kiekvienas lankytojas čia gali rasti idėjų permainoms savo būstui.

Ieškai įkvėpimo? Ateik ir įkvėpk!

Dalinkis Facebook'e