Širmos namams

Širmos yra praktiškas sprendimas, kai reikia uždengti didžiulius panoraminius langus arba suskaidyti patalpų erdvę. Širmos langams puikiai dera minimalistiniame interjere, tačiau gali tapti ir efektinga dekoro priemone.

Rinkitės širmas, jei vertinate:

  •     Praktiškumą ir funkcionalumą. Širmos langams – greita ir patogi priemonė interjerui atnaujinti. Ji tinka tiek namams, tiek biurui. Naudodami širmas akimirksniu sukursite naują privačią zoną. Be to, jos idealiai uždengia panoraminius langus ir leidžia be vargo naudotis įėjimu į terasą ar balkoną.
  •     Lengvą valdymą. Širmų audinio judėjimą galite reguliuoti dviem būdais. Valdymui rankiniu būdu skirtos tvirtos ir patogios virvelės. O pasirinkę širmų fiksavimą elektriniu būdu galite reguliuoti tyliai slenkančias juostas iš bet kurios kambario vietos.
  •     Stiliaus įvairovę. Širmų audinių gausa padeda jums įgyvendinti net unikalias interjero idėjas. Galite rinktis lango ar nišos uždangą sudarančių juostų skaičių, jų plotį ir išsiskleidimo kryptį. Nesudėtinga širmų konstrukcija leidžia derinti ir skirtingų spalvų ar raštų audinių juostas. Be to, galite formuoti harmoningą stilių su kitais gaminiais: roletais, romanetėmis ar žaliuzėmis.

Sirmos_ardena_02 

Salono ARDENA (Klaipėdoje, Šiauliuose) produkcija pažymėta ULTRA-FRESH, SPC, SCREEN ženklais.

ULTRA FRESH AUDINIŲ DANGA  

 
Bėgant metams, žaliuzių gamintojai ieško ne vien dizaino, bet ir kokybės sprendimų. Audiniai, padengti modernia ULTRA FRESH apsauga, yra roletų, širmų bei vertikalių žaliuzių patvarumo ir ilgaamžiškumo priežastis. Jie itin tinka langų uždangoms, naudojamiems patalpose, kuriose higienos reikalavimai ypač aukšti. Tai – sveikatos priežiūros, vaikų ugdymo įstaigos, laboratorijos. ULTRA FRESH leidžia be baimės apsaugoti langus drėgnuose jūsų namų kambariuose: vonioje, virtuvėje.
 
ULTRA FRESH užtikrina: 
• Universalią apsaugą. ULTRA FRESH technologija apsaugo audinius nuo daugybės bakterijų rūšių, pelėsio, grybelio ir miltligės. Be to, ji užkerta kelią blogam kvapui ir dėmėms.
• Ilgalaikį sterilumą. Šios apsaugos unikalios savybės nuolat atsinaujina. Jis nesumažėja netgi po audinio valymo.
• Audinių ilgaamžiškumą. Dėl apsaugos patvarumo jūsų naudojami roletai tarnauja gerokai ilgiau: jų audinys nesideformuoja, spalvos neblunka. 

 

SPC AUDINIŲ DANGA


Žaliuzėe gali ne tik apsaugoti patalpas nuo akinamos šviesos ar pakeisti jūsų namų interjerą, bet ir padėti sumažinti išlaidas vėdinimo, kondicionavimo išlaidas bei pagerinti darbo komfortą. Tam skirta moderni SPC (angl. – special protection coating....) medžiaga. Ji naudinga tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų apsaugai nuo pernelyg intensyvių saulės spindulių.
 
Ši technologija: 
• Užtikrina efektyvią šviesos kontrolę. Speciali veidrodinė danga atspindi ir išsklaido į patalpas patenkančius saulės spindulius, todėl galite reguliuoti apšvietimą optimaliai. Be to, tai ypač naudinga, dirbant kompiuteriu, nes išsklaidyta šviesa neatsispindi nuo ekrano.
• Atspari aukštos temperatūros poveikiui. SPC audinių danga atspari ugniai, tad tokie gaminiai yra itin funkcionalūs. Tai ypač naudinga savybė, jei planuojate uždengti virtuvės ar kitos karščio veikiamos patalpos langus.
• Sumažina kondicionavimo ir vėdinimo išlaidas. Tyrimų duomenimis, SPC padengta langų danga apsaugo patalpas nuo šilumos vasarą. Taigi, tai — praktiškas sprendimas, siekiantiems ekonomiškumo.  

 
SCREEN AUDINIAI
 
Pernelyg ryški saulės šviesa – rimta kliūtis ne tik maloniam poilsiui namuose, bet ir komfortiškam darbui kompiuteriu biure. Tačiau ją įveikti nesunku. Specialūs langų apsaugai skirti audiniai SCREEN sulaiko net iki 95% saulės spindulių. Jie puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus pastatų interjero. Be to, tokia danga leidžia be vargo matyti vaizdą už lango, o žvelgiant iš išorės, yra nepermatoma.
 
SCREEN audinių privalumai
• Optimali šviesos kontrolė. Iš stiklo pluošto siūlų, padengtų PVC išaustas audinys efektyviai blokuoja nepageidaujamus saulės spindulius ir sumažina kaitrą. Be to, šviesa paskirstoma tolygiai. Jūsų patalpos lieka pakankamai šviesios, o baldai ir kilimai – apsaugoti nuo blukimo.
• Ekonomiškumas. SCREEN audiniai nestabdo oro cirkuliacijos, vasarą užtikrina žemesnę pastato vidaus temperatūrą. Moderni audinio gamybos technologija leidžia jums sutaupyti net iki 60 % patalpų kondicionavimui skirtos energijos.
• Atsparumas. Atlikti tyrimai patvirtina, jog tokie audiniai yra atsparūs ir drėgmei, ir aukštai temperatūrai. Todėl juos galite naudoti tiek pastato viduje, tiek išorėje.
• Ilgaamžiškumas. Dėl tvirtos gamybos medžiagos SCREEN audiniai yra itin patvarūs. Jie neblunka, neyra, išlaiko pradinę formą net ir nepalankiomis sąlygomis.
Dalinkis Facebook'e