Šių metų plytelių tendencijos

Pristatome naujausias keraminių plytelių gamintojo APARICI tendencijas

Šiais metais rugsėjo 24-28 dienomis Bolonijoje (Italijoje) vyko kasmetinė tarptautinė keraminių plytelių ir vonios baldų bei įrangos paroda CERSAIE 2018. Salono APARICI atstovai lankėsi parodoje ir pristato dar karštas šiais metais matytas naujas kolekcijas ir novatoriškus plytelių sprendimus.

VONIOS SIENŲ PLYTELĖS – PHUKET

Keraminės-akmens-masės-plytelės-sienoms-iškilus-paviršius-aparici-phuket

Ispaniškos sienų plytelės Aparici Phuket įkvėptos Tailando grožio užpildys jūsų vonios kambarį vaizdingais palmių, egzotiškų gėlių ir kerinčiu kraštovaizdžių piešiniais. Pagrindinis šios kolekcijos motyvas yra neįprastas plytelių reljefinis struktūrinis paviršius, panašus į žuvies ar Tolimųjų Rytų mitinio drakono žvynus. Svarbu pažymėti, kad šios plytelės nepriekaištingos kokybės. Balta plytelė, nespalvota arba su gėlių ornamentu, atsparios drėgmei, temperatūros pokyčiams, nepriekaištingos išvaizdos. Phuket plytelės puikiai tinka vonios, gyvenamųjų kambarių, virtuvės interjerui, bei papuoš butą, ar SPA, sporto kompleksą.

Spalvos: dramblio kaulo plytelės (Phuket Ivory Shell) ir aukso (Nordic Gold Shell) suteikia neribotas galimybes interjero dizainui. Išmatavimai: 29,75×89,46cm ir 2×29,75 cm


SIENŲ PLYTELĖS – MONACO

Kokybiškos-vonios-plytelės-Aparici-Monaco

Prabangi Aparici Monaco keraminių plytelių kolekcija (Ispanija). Puikiai tinka klasikinio dizaino kambariams, o dekoratyvios plytelės, imituojančios angliško stiliaus daililentes, suteiks gilumą bet kokiam kambariui.

Keraminės sienų plytelės: dramblio kaulo ir turkio spalvos. Nuostabios grindų plytelės su natūralaus marmuro imitacija.
Mozaikinės plytelės: 29.75×29.75 cm;
Grindų granito plytelės, du modeliai: 59.55×59.55 cm; ir 89,46 x 89,46 cm
Specialus dekoratyvinė plytelė Monaco Centro grindims – 89.46×89.46 cm;PLYTELĖS GRINDIMS – CABANA

Keraminės-grindų-plytelės-aparici-cabana

Akvarelės eskizai ir Adrijos pakrantės motyvai su jaukiais pakrantės nameliais, įkvėpė Ispanijos gamyklos Aparici dizainerius sukurti unikalią keraminių plytelių Cabana kolekciją. Plytelės Cabana gali būti klojamos vonios kambariuose, duše, virtuvėje, koridoriuje ir netgi garaže.
• Smaragdas – kreminės mėlynos spalvos, įkvėptos Ramiojo vandenyno pietinės pakrantės salos
• Sapphire – safyras atspalvis
• Topazas – auksinis smėlio spalvos
Išmatavimai: 29,75х29,75 cm, Mozaika: 29,75 x 29,75 cm.

 

SIENŲ PLYTELĖS DECORANDUM

Didelio-formato-sienų-plytelės-gamtos-motyvais-Vallelunga-Decorum

Įsigykite nuostabią plytelių kolekcija Decorandum  – pastelinių spalvų tapetų imitacija. Didelio formato plytelės gali sukurti vientisą interjerą su minimaliu siūlių kiekiu. Vallelunga dizaineriai, įkvėpti gamtos natūralumo, pristato dekoruotas plyteles su gėlių, miškų, tulpių motyvais ir plyteles su plunksnų piešiniais.
Dekoruotos sienų plytelės 50×100 cm
Plytelės storis 3,5 mm

Ceramicas Aparici gamykla – keraminių plytelių veteranė, pradėjusi gamybą 1966 metais, Ispanijoje. Ceramicas Aparici gamina 14.500.000 kvadratinių metrų per metus ir sandėliuoja daugiau nei 200 plytelių kolekcijų. Ceramica Aparici, siekdama patenkinti savo klientų lūkesčius, investuoja į naujas technologijas ir kiekvienais metais sukuria naujas plytelių kolekcijas. Aparici produkcijos asortimento gausa, jau 20 metų Lietuvos gyventojams siūlo galimybę sukurti unikalų interjero ar eksterjero stilių.

Keramines plyteles galima įsigyti salone APARICI Šiauliuose.

Dalinkis Facebook'e