Užsiauginkite sodą namuose

Plantui - išmanus sodas jūsų namuose.

Užsiauginkite sodą namuose ir mėgaukites šviežiu ir skaniu maistu. "Plantui 6 Smart Garden" rūpinasi jūsų augalais automatiškai ir užtikrinana, kad jiems visada pakanktų vandens, šviesos ir maistinių medžiagų.

Smart-Garden-2_1024x1024

Plantui Smart Garden - įsileiskite gamtą į savo namus. Visiškai automatizuotas namams skirtas sodas suteikia galimybę auginti skanius, naudingus sveikatai ir šviežius žalumynus be dirvožemio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai mėgautis derliaus nuėmimu.

Visiškai automatizuoti drėkinimo ir apšvietimo procesai leidžia mėgautis šviežiais, skaniais ir vitaminų turinčiais žalumynais su minimaliomis priežiūros priemonėmis.

Hidroponinei daržininkystei reikia tik vandens ir maistinių medžiagų kas 1-2 savaites, o visa kita yra automatizuota. Plantui turi įmontuotą kompiuterį reguliuojantį vandens poreikį ir apšvietimą, kuris yra optimalus augimui ir užtikrina, kad žalumynai augtų geriausiomis sąlygomis.

Plantui 6 Smart Garden vienu metu gali augti 6 augalai. Tai yra unikalus, skirtas naudoti namuose "viskas viename" prietaisas. Plantui 6 Smart Garden su pažangiąja šviesos sistema ir automatine laistymo pompa padeda ištisus metus auginti šviežius, skanius ir švarius augalus. Per 5-8 savaites išauginkite savo mėgstamus augalus, žalias salotas ir valgomas gėles. Ir tam nereikia dirvožemio bei daržininkavimo įgūdžių!

Atraskite platų žolelių, salotų ir valgomųjų gėlių asortimentą.

Dar daugiau naujienų salone DANEKA.

 

Dalinkis Facebook'e