Vasara be įkyraus zyzimo

Vasaros džiaugsmą gerokai apkartina zyziantys jos palydovai - musės, uodai, įvairūs mašalai. Praėjusių kelerių metų patirtis parodė, kad vartotojai nelinkę kęsti nepatogumų - labai padidėjo prekyba apsauginiais tinkleliais. Šiandienės technologijos žengia sparčiau už mūsų norus.  Ką gali rinktis namų, butų ir sodybų savininkai, kad įsirengtų ekologišką, estetišką ir ilgalaikę apsaugą nuo vabzdžių.? Pristatome naujoves: plisuotus, antialerginius tinklelius, roletus, primename praktiškiausius sprendimus, įrengiant apsaugas langams ir durims. 

tinkleliai nuo uodų

Dažniausiai užduodamas klausimas: ką pasirinkti?

Pats ekonomiškiausias pasirinkimas nuo vabzdžių yra tinklelis – rėmelis, tvirtinamas prie lango rėmo specialių kabliukų pagalba. Labiausiai klientų vertinamos savybės, kad rėmelį ypač paprasta sumontuoti ir lengva nuimti sandėliavimui ne sezono metu. Kokybiškas ir ilgaamžis profilis yra atsparus net ir atšiauriausioms oro sąlygoms, todėl tinkleliai yra naudojami ne vienerius metus, be žymesnių išvaizdos pakitimų. Profiliai standartiškai būna balti, rudi, antracito ar laminuoti auksinio ąžuolo medžio imitacija, taip pat gali būti nudažyti pasirinktinai bet kokia RAL paletės spalva. Tvirtą rėmelio sukibimą su langu garantuoja individualiai pagal lango storį parinkti kabliukai, dydis, todėl rėmelis neiškris net pučiant stipriam vėjui.

Galima rinktis rėmelio vidinį tinklą pagal individualius poreikius:

  • Standartiškai siūlome neutralų pilkos spalvos, kuris neužtamsina patalpos.
  • Juodas, kai norima jog tinklelis taptų ryškiu lango akcentu.
  • „Permatomas“ austas iš anglies pluošto, yra visiškai perregimas.
  • Antialerginis – ženkliai tankesnis, nei kiti, dėl to apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo žiedadulkių, dulkių, krentančių lapų.
  • Aliuminio tinkas – tvirtas ir ilgaamžis, atsparus gyvūnų drąskymams, tinkamas tiems, kurie augina kates, šunis, ar baiminasi jog tinklo neprakirstų paukščiai.

Vienas iš universaliausių sprendimų, yra susukami ontuojama-roletai, ontuojama ant langų, durų ir stoglangių. Tinklelis veikia kaip roletas, jį galima susukti horizontaliai (dažniausiai naudojamas langams) arba patraukti vertikaliai į šoną (dažniausiai naudojamas durims). Tinklelio apatiniame ir šoniniuose profiliuose yra įmontuoti šepetėliai, kurie nepalieka jokių plyšių, kad net mažiausios musytės negalėtų patekti į patalpos vidų. Didžiausias tinkelių-roletų privalumas yra tas, kad jų nereikia ne sezono metu išimti (išmontuoti) ir ieškoti vietos sandėliavimui. Jie ne sezono metu tiesiog atitraukiami ir saugiai peržiemoja kasetėje. Maksimalus tinklelio roleto plotis yra 2 metrai, aukštis siekia net 2,7 m.

Tinklelis durys – patikima apsauga dažnai varstomoms durims. Stabili ir tvirta konstrukcija, net ir nuolat naudojant išlieka nepakitusi. Didžiausias durų privalumas laisvai sukimbantys magnetai (savaiminis užsidarymas). Dėl jų tinklelis-durys yra ypač mėgiamos mūsų klientų, net ir pačių mažiausiųjų. Durų rėmelis montuojamas ant vyrių, todėl prireikus gali būti laisvai nuimamas ir vėl uždedamas.

Patikimiausia apsauga plačioms, ar slankiojančioms durų sistemoms yra plisuoti tinkleliai. Stumdomas profilis su tinkleliu važinėja ant specialaus ratuko apačioje, taip garantuojamas potogus bei lengvas tinklelio valdymas, o apatinis profilis siekia vos 5 mm aukštį, todėl atidarius duris visiškai netrukdo praėjimui.. Pagrindinis plisuotų tinklelių privalumas, kad jų nereikia pilnai užtraukti ar atitraukti (kas aktualu ypač plačių durų savininkams, bei tiems kuriems pro terasos duris tenka vaikščioti itin dažnai), plisuotą tinklelį galima sustabdyti bet kurioje norimoje pozicijoje: atitraukiate tiek, kiek Jums reikia praėjimui ir praėję užtraukiate atgal. Plisuoti tinkleliai gali būti dviejų tipų: viengubi ir dvigubi tinkleliai.

  • Viengubas plisuotas tinklelis yra skirtas durims ir lagams atiraukti iš vieno pasirinkto šono. Maksimalus galimas plotis 3000 mm.
  • Dvigubas plisuotas tinklelis valdomas iš abiejų šonų ir susijungia viduryje, toks tipas gan patogus naudojimui kai durys arba anga yra plačios, tokia viena sistema galima uždengti net iki 4800 mm pločio ermes.

Galima būtų išskirti faktą, kad plisuotas tinklelis yra ypač tankus, todėl užtikrina maksimalią apsaugą nuo vabzdžių. Kaip ir visus kitus tinklelius, šią sistemą galima priderinti prie namo ar lango fasado, renkantis standartines baltą, rudą, antracit spalvas, arba dažant profilius bet kokia kita RAL paletės spalva.

Namų idėjų centre NIC esančiame salone ROLETAS kiekvienam pirkėjui pateikiamos išsamios gaminių matavimo instrukcijos, profilio spalvos, audinių pavyzdžiai suskirstyti į atitinkamas kategorijas: nuo saulės ir karščio, raštuoti, vienspalviai ir kt. Salono meistrai patars, pamatuos, pagamins, sumontuos naujus gaminius ar suremontuos senus langų dekoro elementus

Daugiau informacijos apie produktus suteiks salono ROLETAS specialistai.

Dalinkis Facebook'e