Vintažiniai kilimai praturtina interjerą

Naujoji kilimų kolekcija turi bendrą simbolinį pavadinimą „Khayma“. Išvertus iš arabų kalbos tai reikštų tradicinė palapinė – tokias naudojo nomadu gentys dykumose. Pavadinimas simbolizuoja šeimos ar genties gyvenimą plačiąja prasme, kur randama apsauga ramybė ir komfortas. Kilimai sustiprina šį pojūtį, be to, dar ir dekoruoja bei gražina gyvenamą vietą. „Khayma“ kolekciją sudaro 3 skirtingi dizainai, leidžiantys asirinkti skirtingus raštus ir spalvas, pritaikytas šiuolaikiniams interjerams.

Agadir vintažinis kilimas

„Agadir“ kilimų dizainų idėja paimta iš senovinio gentinio rašto, būdingo Atlas regionui Maroke. Šis raštas turi sąsajų su dabar labai madingomis grafinio dizaino detalėmis, plačiai naudojamomis kilimų raštuose. Šio rašto kilimuose ypatingai gražiai atrodo šenilinio kilimo tekstūra: imituojami paviršiaus dygsniai, susiuvimo detalės.

Farrago vintažinis kilimas

„Farrago“ kilimų dizainai – tai meistriškai suderintų tradicinių raštų derinys „Patchwork“ stiliaus kilimuose. Skirtingi gentiniai raštai derinami, komponuojami į kilimo visumą, kol randamas organiškas „Patchwork“ vaizdas. Ši kolekcija sukurta parenkant skirtingus senovinių rytietiškų kilimų motyvus ir juos derinant su europoje vyraujančiais kilimų raštais maždaug 18 amžiuje. „Patchwork“ kilimai yra tarsi istorijos dalelė mūsų namuose!

Farfield vintažinis kilimas

„Fairfield“ kilimų dizainai – tai klasikinio kilimo pagrindu sukurti vintažiniai kilimai: tradicinis medaliono dizainas, charakteringi puošnūs ir išsiskiriantys kraštai. Kilimai sendinti, išblukinti ir sukuriama nuotaika lyg jie buvo metų metus užmiršti ir nenaudojami. Vieną dieną jie naujai atrandami ir naujai atsiskleidžia visas jų užslėptas grožis. Nuostabiai parinktos subtilios spalvos: žemės ruda, balintos kavos, asfalto pilka, samanų žalsva, giliai mėlyna. Jos suteikia kilimams ypatingos elegancijos. Šie kilimai suteikia išskirtinumo net ir paprasčiausiam interjerui.

Šių kilimų kviečiame rinktis interjero salone DUBINGIAI (NIC Šiauliuose).

Dalinkis Facebook'e