NIC Utenoje

Atidarytas didžiausias interjero ir namų įrangos centras Utenoje

Utena

Ieškai įkvėpimo?  Ateik ir įkvėpk... interjero idėjų!

Pavasaris. Metas, kada iš šalčio gniaužtų bundant gamtai, iš pilkumos norime išsivaduoti ir patys, tai – permainų laikas. Nauja šukuosena, iš spintos gilumų lendantis vasariškas garderobas ir bundantis noras į savo namus įnešti naujų spalvų bei formų.

Utenoje duris atvėrė atsinaujinęs Namų idėjų centras „NIC“. Po 1700 kv. m. stogu čia įsikūrė stipriausi, specializuoti interjero salonai, pateikiantys geriausius sprendimus jaukioms akimirkoms namuose. Kiekvienas lankytojas čia galės rasti permainas savo būstui.

„Ieškote įkvėpimo? Ateikite ir būkite įkvėpti!“ - tokiu šūkiu pasitinka naujasis centras Utenoje, kuriame galima rasti nuo šiuolaikiškų apdailos medžiagų iki interjero detalių patogiam gyvenimui.

NIC Utenoje

Svarbiausia – vizija ir planas

Prieš pradedant pertvarkas – susiplanuokite. Sprendžiant kaip pertvarkyti namus, pirmiausiai, reikia įsivertinti kelis veiksnius, tokius kaip esamas namų interjeras bei jau esamas stilistinis ir spalvinis sprendimas.

Atnaujinant namus pavasarį vyrauja poreikis šviesioms, ryškioms spalvoms, aplinką pagyvinantiems interjero elementams. Atnaujinant interjerą kartais tereikia įnešti vieną ryškią spalvą. Tai gali būti užuolaidos, sienų lipdukai, nauji stalo padėklai ar ryškus krepšys daiktams. Drąsesniems bei didesnių permainų norintiems žmonėms galima perdažyti sienas ar ryškesnių spalvų tapetais atsinaujinti, kad ir vieną būsto sieną. Norintiems ekstravagantiškų sprendimų – į namus galima įkomponuoti ir meno kūrinių, pvz. nauji paveikslai ar fotografijos darbai atnaujina kambarį, nes dėmesys nukrypsta į kitus stilistinius elementus. Interjere įkomponuotos net ir smulkios interjero detalės gali pastebimai pagyvinti aplinką, jai suteikti žaismingumo.

Viskas po vienu stogu

Namų idėjų centre „NIC“ įsikūrusiuose interjero salonuose lankytojai ras plačiausią Utenos regione stilingų apdailos medžiagų ir interjero prekių asortimentą. Dizaineriams, architektams ar tiesiog išskirtinių prekių ieškantiems žmonėms interjero salonų darbuotojai suteiks asmeninius patarimus bei konsultacijas, kurios leis harmoningai susikurti ar atsinaujinti savo namus.

Po vienu stogu subūrus stipriausius, specializuotus salonus, statantys, remontuojantys ar planuojantys net ir smulkias pertvarkas visada galės rasti naujausias interjero dizaino prekių kolekcijas, namų inžinerinės įrangos sprendimų arba užėję tiesiog draugiškai pasišnekučiuoti apie naujausias interjero dizaino tendencijas, o gal ir rasti polėkį savo namų jaukumo kūrimui.

„Interjero bei namų aplinkos kūrimas yra lyg meno kūrinio rinkimosi procesas, todėl plačioje 1700 kvadratinių metrų erdvėje, Utenos regiono gyventojams sukūrėme platų apdailos medžiagų, tapetų, užuolaidų, grindų, šviestuvų, durų, šildymo, kondicionavimo, santechnikos, sodo technikos, stogų dangų, kalvystės, meno dirbinių ir interjero detalių pasirinkimą. Išskirtiniam, jaukiam interjerui bus galima įsigyti žinomų Lietuvos dailininkų, fotografų darbų. Kiekvienas lankytojas čia galės ne tik surasti jam reikalingas interjero detales, bet ir pasisemti pačių įdomiausių idėjų būsimam arba esamam namų interjerui“, - pasakojo NIC atstovai.

Utenos regione toks specializuotas prekybos centras dar neturi analogų. Tiek šio regiono, tiek aplinkinių miestų – Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Visagino, Kupiškio, Rokiškio, Ukmergės – gyventojai, pagaliau turės vietą, kurioje galės išsirinkti produkciją, skirtą šiuolaikiškai, stilingai, skoningai ir kokybiškai įsirengti butą ar namą.

Namų idėjų centre „NIC“ Utenoje visi apsilankę galės rasti tokius žinomus salonus, kaip: „Wall Deco", „Quick - step", „Elmo light", „Vijoge", „Master tools", „Vilpra", „Vilniaus galerija", „Stogo dangų centras", „Parketas ir tapetas", „Durų pasaulis", „Vidista", „Spaudos artelė".

Norintiems sutaupyti - salonuose nuolat pateikia aktualias nuolaidas ir akcijas, kurias nuolat atnaujinam pasiūlymų kataloge.

20170322_173108

 

Namų idėjų centras NIC, Kupiškio g. 19, Utena. Dirbame I - V 10 - 18 val., VI - 9 - 15 val. VI nedirbame. Kveičiame atvykti!

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Dalinkis Facebook'e