NIC vasaros Žaidimas

Atnaujink namus su NIC ir gauk dovaną

2019-06-21

Atnaujink namus įsigydamas prekių NIC centre ir daug dovanų – dizainerio kurtus marškinėlius vasarai

Visą vasarą prekybos centre NIC pirkite už 100 eurų ar daugiau, užpildykite žaidimo anketą ir laukite dovanos - kiekvienas pirkėjas gaus stilingus, specialiai NIC draugams dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus sukurtus marškinėlius! Stilinguose namuose, skoningas ir garderobas.

NIC vasaros žaidimas

Dizainerio kurtuose drabužiuose – Valdovų rūmų muziejaus koklių motyvai

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidenciją puošusių krosnių koklių motyvai nuo šiol puoš ir daugelį madingų žmonių: dizaineris Aleksandras Pogrebnojus perkėlė šiuos interjero elementus į drabužius ir namų idėjų centre „NIC“ pristatė vasarišką marškinėlių ir suknelių kolekciją.

„Visi aprangoje pavaizduoti elementai yra perkelti iš koklių, rastų Valdovų rūmų teritorijoje, kasinėjant archeologams. Šiuose aprangos motyvuose randami Lietuvos istorijos įvykiai ir simbolika, bei rūmus puošę kokliai, pasakojantys mitologines istorijas“, – pasakojo A. Pogrebnojus, pristatydamas kolekciją ir paieškas, nuvedusias į Valdovų rūmų interjerus.

Vienas pagrindinių vyriškų marškinėlių akcentas – renesansinio koklio su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės herbu fragmentas, suknelių – barokinio koklio su augaliniu ornamentu bei graikų deivės Charibdės atvaizdu elementas.

Kolekcija buvo pristatyta Dizaino savaitės metu ir yra dedikuota Lietuvos šimtmečiui.

Dalinkis Facebook'e