ecodeco tapetai

Ekologiški tapetai ECODECO

Utena

Tapetai – iš maisto pakuotėms skirtos medžiagos

Gražios sienos - gražūs namai. O jei dar ne vien gražios, bet ir nekenkenčios nei aplinkai, nei žmogui? Išgirdus žodį ECODECO tai nelabai daug mums sako, todėl Utenoje užsukome į tapetų saloną  WALL DECO pasidomėti plačiau.

Ecodeco tapetai

Kas yra ECODECO?

„Ecodeco“ – unikali tapetų gamybos technologija, įkūnijanti ekologišką požiūrį į savo namus ir aplinką. Lietuvių chemikų sukurta ekologiška medžiaga tapetams. Įprastai tapetai būna dviejų pagrindų - flizelino arba popieriaus. Flizelino pagrindas - neplyšta, nesitraukia džiūdamas, duoda sienai kvėpuoti. Ant šio pagrindo ir dedama ECODECO medžiaga, o ant jos - tapeto spaudas.

Ekologiški tapetai - ką tai reiškia?

„Ecodeco” pagrindu pagamintų tapetų sudėtyje nėra cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingos žmogaus organizmui. Jie gaminami iš aplinkai ir sveikatai draugiško polimero - poliolefino, taip pat naudojamo maisto pakuočių gamybai. Ekologiškas gaminio savybes patvirtino Vokietijos instituto „eco-INSTITUT“ atlikti tyrimai. Šių tapetų gamyba nekenkia nei aplinkai, nei žmogui. Kitų tapetų gamybai naudojama PVC medžiaga, kurią šildant išsiskiria nuodingi garai, kurie nusėda ant tapeto, ir mes jais kvėpuojame kiekvieną dieną. Gaminant ECODECO tapetus neišsiskiria nuodingos medžiagos. Šie tapetai ypač tinkami žmonėms kurie turi astmą, turi alergijų; taip pat vaikams - šiuo metu pas mus prasidėjo masiškas šių tapetų pirkimas darželiams. Užklijavus tapetą ant sienos kvėpuoja tiek tapetai, tiek siena; neskleidžia jokio kvapo. Dar viena priežastis, kodėl ecoeco tapeta yra saugesni žmogui - gaisro atveju šie tapetai neskleidžia nuodingų garų, todėl sumažėja apsinuodijimo dūmais rizika.

Skamba puikiai, o kaip dėl dizaino? Ar spaudas gali būti koks tik nori?

Įprastai viskas kas ekologiška - švarių, pastelinių spalvų. Tačiau galime džiaugtis, kad galite rinktis tokias spalvas, kokių tik norite. Net jei nerandate jums patinkančio dizaino mūsų parduotuvėje, galime užsakyti bet kokį jums patinkantį dizainą, ir jis atkeliaus pas mus per 4-5 dienas.


Kviečiame užsukti į saloną WALL DECO (Kupiškiog. 19, Utena) kurioje galite atrasti šią naujieną.

Dalinkis Facebook'e