Meilučių fotodarbų paroda

Fotodarbų paroda „Palengvėjimo būsena“

Utena

Kristinos ir Regimanto Meilučių fotodarbų paroda

Kiekvieno žmogaus gyvenimo kreivėje yra pikų ir atoslūgių. Po sunkaus, tamsaus periodo įgyjame patirties, išminties, bet galiausiai ateina ta palengvėjimo būsena. Mūsų parodos herojų gyvenimuose taip pat buvo pačių įvairiausių patirčių ir išgyvenimų. Tarp jų yra moteris, kuri įveikė klastingą ir labai sunkią ligą. Mergina, kuri patyrė artimo žmogaus mirtį. Viena iš herojų didžiąją savo gyvenimo dalį kovojo su didžiuliu savo kūno svoriu. Kai kurių iš herojų gyvenimuose gal dar nebuvo labai smarkių sukrėtimų, bet net ir gauta nuobauda iš policijos pareigūnų ar skaudamas dantis gali sugadinti visą dieną. Kasdienybėje yra daugybė dalykų, kurie mus daro nelaimingais arba laimingais. O tai juk tik būsenos, požiūris. Kai tik pradėsime mąstyti pozityviai, atrasime, kad daugiau nesijaudiname dėl praeities. Tiesiog ieškosime ir atrasime kas mus džiugina, nuramina, palengvina, suteikia sparnus.

Kristinai ir Regimantui Meilučiams kūrybinis procesas yra vaistas nuo depresijos. Tada labiausiai jaučiasi gyvi, laisvi ir laimingi. Ta gera būsena noriai dalinasi.

 

meiluciai-1

Kviečiame apžiūrėti Kristinos ir Regimanto Meilučių fotodarbų parodą „Palengvėjimo būsena“ Namų idėjų centre NIC (Kupiškio g. 19, Utena) iki birželio 25 dienos.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Dalinkis Facebook'e