vaikiški baldai

Naujas vaikiškų baldų salonas

Kaunas

Atidarytas naujas vaikiškų baldų salonas Kaune.

 “PUIKIO” baldai vaikams gimė iš meilės, iš noro dalintis džiaugsmu, iš noro matyti šypsenas laimingų klientų akyse. Todėl mes kuriame ne tik vaikiškus baldus - mes kartu su Jumis kuriame nuotaiką, kuriame naują, gražesnį ir spalvingesnį pasaulį.

puikio-vaikiski-baldai

DIZAINERIO KONSULTACIJA

Kad Jūsų vaikų kambarys būtų jaukiai, stilingai ir praktiškai įrengtas, mes teikiame dizainerio paslaugas. Mūsų dizaineris padės jums sukurti vaikų kambario planą, priderins baldų modelius, spalvas, gobelenus, rankenėles. Užsisakant mūsų baldelius, šios paslaugos yra nemokamos.


PROJEKTAVIMAS

Jei šiame puslapyje neradote tokių baldų, kokių noretumėte savo vaikų kambaryje, sukursime jums išskirtinius baldus, pagal Jūsų įsivaizduojamą dizainą, kambario matmenis, norus bei poreikius.


PRISTATYMAS IR SURINKIMAS

Jums pageidaujant, "PUIKIO" baldelius pristatysime tiesiai į jūsų vaikų kambarį ir surinksime. Pristatymo kaina jums bus patikslinta perkant baldelius, priklausomai nuo užsakymo dydžio, bei miesto, kuriame Jūs gyvenate.

"PUIKIO" gaminamai produkcijai - vaikų kambario komplektams, dviaukštėms ir paaukštintoms lovoms, lovoms, spintoms, rašomiesiems stalams ir kietiems gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija.

Dalinkis Facebook'e