Ilgiausias piešinys

Šiauliuose pasiektas rekordas: to dar neteko matyti

Šiauliai

Šiauliuose pasiektas rekordas: nupieštas daugiau nei 1.5 km ilgio piešinys


DIPLOMAS
Artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui registruotas dar vienas rekordas. Lietuvos rekordų agentūra „Factum“ Šiauliuose nupieštą piešinį pripažino ilgiausiu. Daugiau nei pusantro kilometro ilgio piešinys buvo nupieštas vaikų darželiuose bei pradinėse mokyklose.

Namų idėjų centro „NIC“ organizuojamos Šiaulių miesto šeimų šventės išvakarėse ir paties renginio metu 4211 Šiaulių ugdymo įstaigas lankančių vaikų drauge nupiešė ilgiausią Lietuvoje piešinį, kurio ilgis – 1623,5 m, plotis – 45 cm, bendras plotas – 730,575 m². Prie rekordo prisidėjo 43 Šiaulių miesto vaikų ugdymo įstaigos.

Rekordo iniciatoriaus atstovas Nerijus Urbonavičius pasakojo, jog rekordu buvo norima parodyti, kad ateinantis 100-metis priklauso mūsų mažiesiems. „Kartu vaikai sukūrė kai ką išties įspūdingo. Trumpiau nei per savaitę buvo nupieštas ilgesnis nei 1,5 km piešinys, kuriame vaikai parodė savo polėkį kurti, savo fantazijas, savo svajones. Kūrybiškumas yra visos pažangos pagrindas, o būtent mažieji ir kurs mūsų valstybės rytojų“, – džiaugėsi namų idėjų centro „NIC“ atstovas N. Urbonavičius.

Įspūdingo ilgio vaikų kūrinys „Mažojo dizainerio svajonių namai“ buvo piešiamas ant tapetų, naudojant įvairias priemones ir technikas. Piešimas surengtas šeimų šventės proga 2017 m. rugsėjo 30 d. Rekordas registruotas 2018 m. sausio 11 d. „Džiaugiamės sulaukę tiek daug smagaus šurmulio renginio metu. Tikimės, kad iš šios veiklos mažieji išsinešė ne tik gerų emocijų, bet ir polėkio tolimesnei kūrybai“,– pasakojo Nerijus Urbonavičius.

Dalinkis Facebook'e