Komercinių patalpų nuoma

Ieškote prekybinių patalpų?

Prekybos centruose NIC Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje išnuomojamos komercinės patalpos prekybai, biurui. Panevėžyje išnuomojamos komercinės patalpos prekybai, biurui, sandėliavimui.

Nuomojamose komercinės paskirties patalpose sumontuotas ekonomiškas reguliuojamas dujinis šildymas, įrengtos modernios vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, privesti šiuolaikiški telekomunikacijų įvadai. Nuomojamose patalpose įrengta priešgaisrinė ir individuali apsaugos signalizacijos, teritorija stebima vaizdo kameromis, yra liftai ir rampos prekių krovimui. Šalia NIC centrų pirkėjų patogumui įrengtos nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Nuomojamos patalpos esant galimybei pertvarkomos ir yra tinkamos prekybai, biurui, atstovybei.

Informacija apie komercinių patalpų nuomą teikiama telefonu 8 620 71028.

Kaunas

Pramonės pr. 8E

Plačiau
Klaipėda

Minijos g. 42

Plačiau
Šiauliai

Pramonės g. 17B

Plačiau
Utena

Kupiškio g. 19

Plačiau

Konferencijų salės

Nuomojame konferencijų sales Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

DSCF8412

Konferencijų salės yra „NIC“ prekybos centre. Tai puiki vieta rengti konferencijas, seminarus, mokymus, posėdžius, pristatymus, susitikimus ir kitus renginius įmonės darbuotojams ar klientams. Šiuolaikiškai įrengtose konferencijų salėse veikia bevielis (WI-FI) internetas, įrengtas oro kondicionavimas, pilnas multimedia paketas - yra vaizdo projektorius, ekranas, vaizdo ir garso aparatūra (belaidis mikrofonas, DVD leistuvas), rašomoji magnetinė lenta. Čia pat esančiose mini virtuvėlėse renginio dalyviams rengiame kavos pertraukėles, yra galimybė pasiūlyti ir maitinimo paslaugas.

Kiekviena nuomojama konferencijų salė turi iki nuo 30 iki 45 sėdimų vietų.

Dalyvių patogumui puikus privažiavimas ir didelės nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Konferencijų salės nuomos kaina: 20 eurų už valandą arba 90 eurai už dieną. Kainos be PVM.

Daugiau informacijos apie konferencijų sales teirautis telefonais: 8 656 92362, 8 37 765111, el. paštu info@nicentras.lt

Save