ARDENA roletai su nuolaida

25% nuolaida roletams

Šiauliai, Klaipėda

ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS – 25% VISIEMS ROLETAMS


Didysis žiemos išpardavimas prasideda! Tai geriausias metas įsigyti kokybiškus produktus su savikainą siekiančiomis nuolaidomis. Sausio – vasario mėnesiai yra puikus metas iš anksto susiplanuoti pavasario darbus ir pirkinius. Saulei kylant aukščiau ir šviečiant skaičiau visi skubėsite įsigyti/atsinaujinti langų uždangas, tačiau tokių kainų tikrai nebus!

Salonuose ARDENA (Klaipėdoje ir Šiauliuose) taikoma 25% nuolaida – tai mūsų ypatinga dovana Jums. Ketvirtadaliu sumažinta roletų kaina galioja visiems roletams ir roletams „diena – naktis“ iš mūsų bei užsakomų (Louvolite) katalogų.  25% nuolaidos dydis taikomas visam gaminiui (ir audiniui, ir mechanizmui).  Išpardavimo metu galima pasirinkti bet kokį mechanizmą – klasikinį/ laisvai kabantį arba kasetinį, plastikinį ar rekomenduojamą aliumininį.

Roletai-nauja-audiniu-kolekcija-03

  • Pristatymui ir montavimui nuolaidos netaikomos. Nuolaidos nesumuojamos.
  • 25 % nuolaida netaikoma, pasirinkus gaminius iš Totalinio roletų audinių išpardavimo.
  • Jokių paslėptų sąlygų, pristatome visoje Lietuvoje.
  • Didelis mechanizmų ir audinių pasirinkimas, naujausios audinių kolekcijos, 2 metų kokybės garantijos ir ypač trumpi gamybos terminai – visa tai laukia Jūsų “Ardena” salonuose. Mes esame tikri, kad Žiemos išpardavimo ritininių žaliuzių (roletų) pasiūlymas nudžiugins visus ir nepaliks abejingų.
  • Prekių kiekis ribotas.
  • Akcija galioja nuo 2019 m. sausio 14 d. iki vasario 28 d.Dalinkis Facebook'e