ARDENA roletai

80% nuolaida roletų audiniams

Klaipėda, Šiauliai

TOTALINIS ROLETŲ AUDINIŲ IŠPARDAVIMAS – NUOLAIDOS iki 80%

Roletai – populiarus, ilgaamžis ir nuotaikingai nuteikiantis langų uždengimo sprendimas. Jie pasižymi savo praktiškumu, universalumu, plačiu audinių ir tekstūrų pasirinkimu bei lengvu pritaikymu daugeliui langų tipų. Mūsų siūlomas ritininių žaliuzių pasirinkimas – daugiau nei 500 audinių: nuo vienspalvių iki ypatingų, išskirtinio stiliaus ir rašto langų uždangų. Aliuminio mechanizmai padeda užtikrinti šių produktų ypač ilgą gyvavimo ciklą (mechanizmų gedimų beveik neužfiksuojama), o pagrindinis privalumas, kad skirtingai nuo plastiko, jie nepakeičia savo spalvos laikui bėgant, negelsta.

Virtuvė, svetainė, miegamasis ar vaiko kambarys – ritininės žaliuzės yra nepakeičiamas pasirinkimas visoms namų erdvėms. Juos galite naudoti ir kaip vienintelę langų uždangą, ir kaip papildantį pridengimą, kuris padės apsisaugoti nuo saulės, sukurs nakties efektą (black out tipo audiniai), norint pailsėti šviesiu paros metu.

akcija-roletams-50-ardena-800x500_1

Visą birželio mėnesį ARDENA salonuose (Klaipėdoje ir Šiauliuose) vyksta „Totalinis roletų išpardavimas“ – tai daugybė specialiai Jums atrinktų audinių, kurie išparduodami už savikainą ar net žemiau jos. Akcijiniai audiniai, kuriems taikomos iki  80% mažesnė kaina.

Nuolaida taikoma tik audiniams. Mechanizmams, pristatymui ir montavimui nuolaidos netaikomos.

  • Audinių išpardavimo metu galima pasirinkti bet kokį mechanizmą – klasikinį/ laisvai kabantį arba kasetinį.
  • Šis pasiūlymas - tai galimybė įsigyti aukščiausios kokybės produktus už ir džiaugtis gražiai uždengtais langais.
  • Jokių paslėptų sąlygų, pristatome visoje Lietuvoje.
  • Užsisakykite populiariausią langų uždangą pigiau „Ardena“ salone. Išsikvieskite meistrą internetu arba telefonu ir užsisakykite Jums individualiai pagamintus roletus. Patvarūs, aukščiausios kokybės mechanizmai, visos montavimo ir garantinio aptarnavimo sąlygos.
  • Akcija galioja kol yr aprekių likučių
Dalinkis Facebook'e
Daugiau pasiūlymų