PERGO Sensation laminatas

Akcija PERGO Sensation laminatui

Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena

Akcija PERGO Sensation laminatui - MODERN PLANKdekorams 20% nuolaida!

Pergo_akcija_2019-04_Sensation_fb_1000x1000

Pergo Sensation - nebijantis drėgmės laminatas!

Prieš 35 metus Pergo kompanija išrado laminatą. Dabar jie tai padarė ir vėl! Sensation kolekcija – nebijančios drėgmės ir turinčios išskirtinį dizainą laminuotos grindys. Perbėkite pirštais per grindų lentą ir Jūs tikrai nustebsite. Autentiškas, tikrai kaip natūralus šių lentų paviršius yra visiškai autentiškas natūralioms lentoms ir inovatyvių technologijų dėka atkartoja net giliausius medienos griovelius ir tekstūrą. Natūralią išvaizdą dar labiau sustiprina visiškai matinis padengimas.

„Pergo Sensation“ laminuota grindų danga pakyla į naują lygį – net kalbant apie atsparumą vandeniui. Daugiau nereikia rūpintis dėl išsiliejusio vandens ant grindų, tai tobula alternatyva virtuvės, vonios kambario ar koridoriaus grindims!

Būdamos atsparios vandeniui, „Sensation“ grindys taip pat yra higieniškos. Purvas – visai kaip vanduo – paprasčiausiai lieka ant paviršiaus ir jį galima labai lengvai nušluostyti. Todėl galima drąsiai teigti, kad kalbant apie dizainą ir eksploatacines savybes, „Pergo“ grindys yra ne kas kita, o tikra sensacija!

 

Pergo, laminuotų grindų išradėjai. Naudokitės šiais privalumais:

Atsparios smūgiams. Unikali daugiasluoksnio TitanX™ paviršiaus technologija bei laminuoto grindų pagrindo medžiaga užtikrina didelį atsparumą numetamiems ant paviršiaus daiktams ir batų kulniukams – jie nepalieka žymių. Lengvos valyti. Pergo TitanX™ paviršių daug paprasčiau valyti: jis toks sandarus, kad nešvarumai tiesiog negali įsiskverbti į grindis. Atsparios ugniai. Pergo TitanX™ grindų paviršius dėl savo daugiasluoksnės technologijos pasižymi dideliu atsparumu ugniai. Paprastas įrengimas. Dėl patentuotos Pergo PerfectFold™ 3.0 įrengimo sistemos grindų lenteles tereikės sujungti ir sukloti. Atsparios įbrėžimams. TitanX™ paviršius pasižymi didžiausiu laminuotų grindų atsparumu rinkoje, todėl grindys ilgai išsaugos savo pradinį blizgesį ir naujumą. Antistatinės. Pergo laminuotos grindys ir taip sukuria labai nedideles elektrostatines iškrovas, bet Pergo sukūrė technologiją, kad dar labiau jas sumažintų. Atsparios vandeniui. Pergo atsparumo drėgmei sistema, drėgmei atsparaus grindų pagrindo savybės bei tvirtas ir sandarus lentelių užraktas užtikrina viena didžiausių atsparumo vandeniui lygių rinkoje. Higieniškos. Bakterijos dauginasi drėgnose ir nešvariose terpėse, bet sandarus, lengvai valomas TitanX™ paviršius nesudaro joms palankių galimybių veistis. Dėl to nesunku palaikyti aukštą higienos lygį net ir be specialių chemikalų. Pergo – pirmieji grindų gamintojai, kuriems suteiktas oficialus Nordic Ecolabel „Žaliosios gulbės“ (Green Swan) įvertinimas. Jis patvirtina, kad produkcija, pradedant žaliavų pasirinkimu ir baigiant pasirūpinimu atliekomis, yra gamtai palankus sprendimas.

PERGO laminuotos grindys iš Sensation Modern Plank kolekcijų su 20% nuolaida.

Akcija galioja iki balandžio 27 dienos visuose PARKETAS IR TAPETAS salonuose:

Prekių kiekis ribotas, nuolaidos nesumuojamos.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Dalinkis Facebook'e