užuolaidų audiniai ir siuvimas

Išskirtinis audinių pasirinkimas

Klaipėda, Šiauliai

Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas“ siūlo platų ir išskirtinį audinių pasirinkimą!

Užuolaidos – labai svarbi interjero detalė kiekvienuose namuose. Jos suteikia namams jaukumo, išskirtinumo, esant poreikiui – sumažina arba išdidina erdvę, geba suvaldyti šviesos patekimą į namus ar netgi prislopinti triukšmą! Interjero ir užuolaidų studija JAUKUMAS (Klaipėdoje ir Šiauliuose) siūlo platų ir išskirtinį audinių pasirinkimą. Ir ne tik! Mes Jums suprojektuosime ir pasiūsime įvairius tekstilės gaminius – lovatieses, širmas, pagalvėles, staltieses, lininę patalynę, bei įvairių tipų užuolaidas – dienines, naktines, tarpines užuolaidas, romanetes, austrijietes. Pasirinkus mūsų studiją Jūs tarsi susiruošiate į kupiną atradimų ir idėjų įgyvendinimo kelionę, kartu su profesionalia mūsų studijos komanda:

Osborne-and-little-uzuolaidos
Konsultacija.

Jos metu mūsų komanda padeda išsirinkti audinius, derina juos prie Jūsų namų interjero, siūlo optimaliausius variantus. Taip pat vyksta visos erdvės, kurioje apsigyvens užuolaidos matavimas, siekiant užuolaidas pasiūti kuo tiksliau, kad jos tiesiog įsilietų į Jūsų namų interjerą ir kurtų nepaprastą jaukumą. Keliaujame toliau?


Užsakymas. Jo patvirtinimas.

Mūsų komanda atsiunčia Jums tikslius apskaičiavimus – kuriuose matysite visą informacija, kiek kainuoja audiniai, siuvimo darbai, detalės, karnizai ir jų sistemos. Taip, teisingai! Visomis detalėmis taip pat pasirūpinsime. Žinoma, jeigu norite tiesiog keisti senas užuolaidas, o karnizai vis dar tinkami – palikite senus, pritaikysime užuolaidas prie jų. Apmokėjus 50 proc avanso sumos – pradedami darbai. Užsakymus atlikti įsipareigojame iki 45 dienų nuo apmokėjimo. Ar pasiruošę paskutiniam žingsniui?
 

Užuolaidų kabinimas.

Nemėgstame palikti nebaigtų darbų, tad užuolaidas ir pristatome ir pakabiname! Viskas! Čia ir baigiasi nuostabi kelionė! Belieka mėgautis rezultatu!
 

Interjero ir užuolaidų studija „Jaukumas“ klientams siūlo dienines, naktines, tarpines užuolaidas,  romanetes, austrijietes, širmas, pagalvėles,  lovatieses,  staltieses  bei lininę patalynę. Gaminiai projektuojami ir siūvami pagal individualius klientų poreikius.

Siūlomos paslaugos:

  • Audinių parinkimas ir derinimas prie interjero;
  • Matavimai;
  • Projekto rengimas;
  • Modeliavimas;
  • Siuvimas;
  • Užuolaidų kabinimas (karnizų ir jų sistemų parinkimas ir montavimas).

Klientams galime pasiūlyti profesionalią konsultaciją neišeinant iš namų!

Dalinkis Facebook'e