apsauginės žaliuzės

Nuolaida apsauginėms žaliuzėms

Klaipėda, Šiauliai

APSAUGINĖMS ŽALIUZĖMS 20% NUOLAIDA

Apsauginės žaliuzės – praktiška, funkcionali ir patikima langų dalis. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai.  Tai – didelis žingsnis link modernios ir estetiškos patalpų apsaugos

Apsauginės žaliuzės uždengia patalpas ir jų langus nuo smalsių praeivių žvilgsnių, tokiu būdu padeda kurti ramią ir saugią aplinką. Jos užtikrina efektyvią apsaugą nuo dažnai besikeičiančių oro sąlygų: vėjo, stipraus lietaus, krušos. Be to, jos ypač rekomenduojamos į gatvę nukreiptų langų pridengimui, nes izoliuoja ir transporto skleidžiamą garsą, tad jautriems, į triukšmą reaguojantiems žmonėms gali palengvinti gyvenimą, užtikrinti ramų miegą.

Šios apsauginės žaliuzės, montuojamos ant langų ir durų gali būti derinamos su apsaugos sistema ir padėti išvengti vagystės (tam montuojamos specialios sklendės). Aktualu visoms parduotuvėms, biurams ir namų šeimininkams. Pirkėjų patogumui, siūloma ir automatinė valdymo sistema, kuri leis pultelio pagalba nuleisti, išskleisti, pakelti apsaugines žaliuzes ar net jas derinti su „Protingo namo“ sistema.

akcija-apsauginems-zaliuzems-ardena_1

 

Spalio mėnesį ARDENA salonuose (Klaipėdoje ir Šiauliuose) taikoma 20% nuolaida apsauginėms žaliuzėms.

Pastabos:

  • pasiūlymas negalioja akcijinėms prekėms, nuolaidos nesumuojamos;
  • pasiūlymas negalioja transportui, montavimo ir remonto darbams;
  • pasiūlymas galioja iki spalio 31 d.

Save

Save

Dalinkis Facebook'e