durų rankenos

Nuolaida durų rankenoms

Kaunas

Rankenos "ARCHIE" pigiau

Durų rankenos turi derėti ne tik prie pačių durų, tačiau ir prie bendro patalpų vaizdo ar viso namo apdailos. Jei interjere vyrauja pilki atspalviai ir sidabro imitacija ar jo spalvos detalės – gelsvos durų rankenos tikrai nebus geras pasirinkimas.

Nuo pat įsikūrimo Archie bendrovė didelį dėmesį skiria savo gaminamos produkcijos dizainui bei kokybei. Bendrovės dizaino centras nuolat seka interjero dizaino tendencijas. Bendrovės dizaineriai aktyviai domisi naujovėmis ir kasmet papildo kolekciją naujais produktais.

Būdama viena iš lyderiaujančių bendrovių savo srityje, įmonė ypač didelį dėmesį skiria produkcijos kokybei. Visi gaminiai yra išbandyti daugeliu metodu: cheminės analizės būdu tikrinamas furnitūros paviršiaus padengimas, druskos voniose bandomas mechaninis furnitūros tvirtumas.

Bendrovė Archie savo produkcijai naudoja patentuotą metalo lydinį, kurį sudaro cinkas, aliuminis, magnis bei varis. Šis lydinys yra panašus į bronzos lydinį, tačiau turi daugiau pranašumų. Gaminiai neoksiduojasi ir yra žymiai ilgaamžiškesni.

Visos gamyklos bei gamybos procesai yra sertifikuoti pagal ISO 9001. 2007 metais bendrovė gavo ISO 14001 aplinkos apsaugos kokybės sertifikatą bei IOHSAS 18.001 gamybos bei darbo apsaugos sertifikatą.

Salone ASMODAS akcija: pažymėtoms salone Italų gamintojo ARCHIE rankenoms taikoma 20% nuolaida.

rankenos_archie

Dalinkis Facebook'e