horizontalios žaliuzės

Nuolaida horizontalioms žaliuzėms

Šiauliai, Klaipėda

Aliumininės horizontalios žaliuzės net su 20% nuolaida!

 

Ieškote madingo langų uždengimo, norite apsisaugoti nuo aplinkinių žvilgsnių ir ženkliai sumažinti namus prišildančios saulės šviesos kiekį, įrenginėjate loftą, biurą ar ypač šiuolaikišką namų interjerą? Ši žinia Jums - horizontalios žaliuzės grįžta į madą! Tai funkcionalus, paprastai prižiūrimas ir santykinai pigus langų uždengimo sprendimas, su kuriuo itin lengva reguliuoti šviesos srautą, susikurti komfortišką dienos apšvietimą.

Horizontalios žaliuzės suteikia itin plačias galimybes, kuriant savitą stilių ir ergonomišką namų aplinką – prie interjero tobulai priderinta aliumininių horizontalių žaliuzių juostelių spalva, skirtingi juostelių pločiai gali tapti nepakeičiamu namų atributu, o ypač futuristinio dizaino (viena pusė juoda, kita aliumininė) Lietuvoje sukurtos „Collect& Reflect” žaliuzės yra tiesiog nepamainomos, kai būstuose išjungiamas šildymas. Pastarosios dėl specialios lomelių konstrukcijos sukuria konvekcinį oro srautą ir nukreipia saulės šviesą į vidų, o vasarą aliumininė juostelės pusė padeda atspindėti spindulius ir patalpos mažiau prišyla.

Aliumininių horizontalių žaliuzių gamyboje naudojamas aliuminis yra laikomas ilgaamžiškumo garantu, kuris nebijo aplinkos poveikio, drėgmės, nepakinta bėgant laikui. Horizontalias žaliuzes lengva pritaikyti varstomiems ir atveriamiems langams.

Vienos iš žemiausių kainų, realūs akcijiniai pasiūlymai be žvaigždučių taikomi visoms horizontalioms aliumininėms žaliuzėms. Visą kovo mėnesį ypatinga nuolaida – net 20 % žemesnė žaliuzių kaina tik “ARDENA” salonuose. Išsikvieskite meistrą - mes atvyksime, išmatuosime, pagaminsime, atvešime ir sumontuosime. Gamybos terminas – nuo 3 dienų.

-20-nuolaida-horizontalioms-zaliuzems-ardena-2016-03

Horizontalios žaliuzės - vėl į madą grįžtančios langų uždangos. Tai funkcionalus, paprastai prižiūrimas ir santykinai pigus langų uždengimo sprendimas, su kuriuo itin lengva reguliuoti šviesos srautą, susikurti komfortišką dienos apšvietimą. Tinkamai parinktos horizontalios žaliuzės suteikia namams ne tik privatumo, bet ir stilingumo įspūdį, nes funkcionalūs sprendimai visada yra vertinami interjero kūrėjų.

Horizontalios aliumininės žaliuzės suteikia itin plačias galimybes – jeigu anksčiau vyraudavo standartinės žaliuzių spalvos, tai dabar galima priderinti bet kokią norimą aliumininių horizontalių žaliuzių juostelių spalvą, pasirinkti juostelių pločius. Aliumininių horizontalių žaliuzių gamyboje naudojamas aliuminis yra laikomas ilgaamžiškumo garantu, kuris nebijo aplinkos poveikio, drėgmės, nepakinta bėgant laikui. Horizontalias žaliuzes lengva pritaikyti varstomiems langams.

Visą kovo mėnesį ypatinga nuolaida – net 20% žemesnė žaliuzių kaina tik ARDENA salonuose (Klaipėdoje ir Šiauliuose) .


Akcija galioja iki 2019.03.30 dienos.

Nuolaidos netaikomos pristatymui ir montavimui.

Akcija galioja visoms horizontalioms aliumininėms žaliuzėms

Save

Save

Save

Save

Save

Dalinkis Facebook'e