kilimai su nuolaida

Nuolaida kilimams ir kilimėliams

Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena

35% nuolaida KILIMAMS ir KILIMĖLIAMS!

Salonuose PARKETAS IR TAPETAS vyksta akcija kilimams ir kilimėliams.

Kilimai iš medvilnės, viskozės, vilnos ar dirbtinio pluošto – puikus ir greitas būdas pakeisti savo namų dekorą, nesvarbu ar tai būtų virtuvė, koridorius vonia ar netgi terasa ar balkonas. Dėl kilimų audimui naudojamos technologijos, net ir detaliausi dizainai gali būti perkeliami ant kilimų ir paversti juos kiekvieno kambario puošmena.

„Parketas ir Tapetas“ salonuose Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Utenoje rasite didelį kilimų asortimentą.

35% nuolaida KILIMAMS ir KILIMĖLIAMS

Kilimai HARLEQUIN – įvairių matmenų rankų darbo kilimai, pagaminti iš 100 proc. natūralios vilnos.  Tai įkvepiančio dizaino pavyzdys su novatoriška tekstūra ir išraiškingomis spalvomis. Ši prabangi aukštos kokybės austų kilimų kolekcija buvo sukurta derinimui su plačiu šio prekinio ženklo audinių ir tapetų asortimentu. Galimi užsakymai pagal individualius matmenis! Kilimai yra sukurti taip, kad juos būtų galima suderinti su kitais HARLEQUIN produktais. Kilimai HARLEQUIN dėl ypatingos vilnos pluošto sandaros yra ilgaamžiai, antistatiniai, stangrūs, atsparūs ugniai, puikiai izoliuoja garsą. Be to, vilnos pluoštas yra neteplus, nesugeria purvo, šviežios dėmės yra lengvai išvalomos.

Kilimai HARLEQUIN

OSTA kilimai – autentiški, belgų gamintojo, garsėjančio natūralios vilnos ir dirbtinio pluošto gamyba kilimai. Gamintojo asortimente rasite, tiek klasikinio, tiek šiuolaikiško stiliaus įvairių matmenų, spalvų, aukščiausios kokybės ir dizaino kilimus. Osta kilimai – puikus ir greitas būdas pakeisti savo namų dekorą, nesvarbu ar tai būtų virtuvė, koridorius vonia ar netgi terasa ar balkonas. Dėl kilimų audimui naudojamos technologijos, net ir detaliausi dizainai gali būti perkeliami ant kilimų ir paversti juos kiekvieno kambario puošmena.

OSTA kilimas "Kashqai"

Dabar galite pasinaudoti 35% nuolaida kilimams ir kilimėliams salone PARKETAS IR TAPETAS:

Akcija galioja iki liepos 27 dienos. Prekių kiekis ribotas.

 

Dalinkis Facebook'e