LECHUZA gelių vazonai

Nuolaidos gėlių vazonams

Kaunas, Klaipėda

VIP ZONE salonuose taikoma 15% nuolaida TABLE serijos vazonams su savaiminio drėkinimo sistema!

 

LECHUZA – tai aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino vazonai pagaminti Vokietijoje. Platus asortimentas: nuo klasikinių formų iki modernaus bei įmantraus dizaino, lygaus plastiko ar pintų vytelių imitacijos, mažiausiai gėlytei ar įspūdingo dydžio augalui skirti vazonai. Komplektacijoje yra specialus vidinis vazonas su integruota automatine laistymo sistema, kuri aprūpins augalus reikiamu vandens bei trąšų kiekiu iki 12 savaičių (priklausomai nuo augalo dydžio). Jums tereikės įpilti vandens į laistymo sistemą ir be rūpesčių galėsite džiaugtis nuostabiais, žaliuojančiais bei žydinčiais augalais! Nereikės baimintis ir dėl augalų perlaistymo, nes vidiniame vazone esantis drenažas sugers vandens perteklių ir atiduos jį šaknims tuomet, kai to labiausiai reikės.

lechura gelių vazonai

LECHUZA® Table serijos vazonai su savaiminio drėkinimo sistema dabar pasipildė naujais vazonais. Žaisminga ir šventinė 2019 metų naujiena – Cube Glossy Kiss 14 vazonėliai su dagties tipo strypelio drėkinimo sistema.
Greita ir paprasta: naudojant dagties tipo strypelius, mažus augalus galima įdėti į vazoną tiesiog kartu su vazonėliu, kuriame jis auginamas.

Table serijoje rasite stilingus ir nedidelius vazonus, kuriuos priderinsite bet kurioje namų erdvėje. *Nuolaidos galioja iki 2019-02-17.

VIP ZONE salonus rasite Kaune ir Klaipėdoje.

 

Save

Save

Dalinkis Facebook'e