Eligna laminato grindys

Nuolaidos QUICK STEP laminatui

Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena

Salonuose QUICK STEP (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje) grindims iš Eligna/Eligna Wide ir Perspective/Perspective Wide kolekcijų - 20% nuolaida

QS_akcija_2018-03_Eligna-Perspective_fb_1000x1000

Quick-Step laminuotos grindys iš Eligna kolekcijos yra stulbinamai gražios dėl puikiai suderinto ilgio ir pločio. Tvirtos ilgų lentų grindys be griovelių suteikia minkštą ir skoningą efektą.

Quick-Step laminuotos grindys iš „Eligna Wide“ kolekcijos tobulai papildo „Eligna“ kolekciją. Šių natūralių grindų lentos itin plačios, todėl nuostabiai atskleidžia kaimišką raštą.

Quick-Step laminuotos grindys iš „Perspective Wide“ kolekcijos itin plataus formato pabrėžia natūralius spalvų variantus ir puikiai atskleidžia kaimišką šių grindų raštą. Charakteringi grioveliai taip pat sukuria tipinės lentos efektą. Grioveliai galimi iš 4 lentos pusių (kodas UFW-) ir su grioveliais iš 2 lentos pusių išilgai (kodas ULW-).

Quick-Step laminuotos grindys – vieni didžiausių ir žinomiausių laminuotų grindų gamintojai, novatoriai, išradę laminato tiesioginio presavimo technologiją. Įvertinkite:
1) moderniausias dizainas ir technologija;
2) visi reikalingi priedai vienoje vietoje – kartu siūlomos grindjuostės, laiptams skirti gaminiai, paklotas, apdailiniai profiliai, priežiūros priemonės;
3) iki 10 kartų didesnis atsparumas įbrėžimams dėl ,,Scratch Guard“ technologijos;
4) iki 25 metų garantija nusidėvėjimui, naudojant grindis gyvenamosiose patalpose;
5) itin sandarus dangos paviršius – paprastenė priežiūra;
6) klojimas be pastangų naudojant jungčių sistemas ,,Uniclic®“ ir „Uniclic® Multifit“;
7) tinka kloti tiek ant šildomo, tiek ant vėsinamo pagrindo;
8) naudojamos tik kruopščiai atrinktos žaliavos.

Unilin išrado tiesioginio presavimo technologiją (DPL – Direct Pressure Laminate), naudojamą laminato gamyboje visame pasaulyje. Pagal šią technologiją, visi laminato sluoksniai supresuojami vienu kartu, taip gaunant galutinį produktą.

Uniclic – pirmoji pasaulyje kompleksinė sistema laminuotų grindų sujungimui be klijų. Uniclic užraktas išsiskiria savo patvarumu bei klojimo paprastumu, todėl naudojama daugelio gamintojų gaminiuose (tiek laminuotose grindyse, tiek parketlentėse) pagal Uniclic patentą. Quick•Step® laminuotų grindų užraktui (Uniclic) yra suteikiama garantija visam gyvenimui.

Be šių inovacijų, Quick•Step® laminuotos grindų gamybos technologijos visada yra vienu žingsniu priekyje, lyginant su kitais laminuotų grindų gamintojais. Naujausi raštai, struktūriniai sprendimai įvairios savybės, pagerinančios laminuotų grindų eksploatavimą (antistatinės, apsaugančios nuo įbrėžimų ir kt.) – visa tai suteikia Quick•Step® išskirtinę kokybę ir dizainą.
Ar žinote, kad Quick•Step® gamina laminuotas grindis ekologiškai švariu būdu, tokiu būdu ištiesdamas pagalbos ranką motinai-gamtai?

Grindų dangos Quick•Step® pagrindą sudaro didelio tankumo medžio plaušų plokštė (HDF). Mediena, naudojama gaminant Quick•Step® gaminius, turi PEFC žymėjimą. Šis žymėjimas liudija, kad gamyboje naudojama mediena gauta, esant ekologiškai racionaliam ir nekenksmingam miško naudojimui.

 

 U1235_01_1_2
Nepraleiskite progos įsigyti Quick Step grindis su neįtikėtina nuolaida! Prekių kiekis ribotas.

Akcijoje dalyvaujančias QUICK-STEP laminuotas grindis galite apžiūrėti ir įsigyti šiose QUICK-STEP parduotuvėse:

  • Kaune, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Pramonės pr. 8E (namų idėjų centre NIC);
  • Klaipėdoje, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Minijos g. 42 (namų idėjų centre NIC);
  • Šiauliuose, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Pramonės g. 17B (namų idėjų centre NIC).
  • Utenoje, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Kupiškio g.19 (namų idėjų centre NIC).

Save

Save

Dalinkis Facebook'e