Eligna laminato grindys

Nuolaidos QUICK STEP laminatui

Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena

Salonuose QUICK STEP (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) grindims iš Eligna/Eligna Wide ir Perspective/Perspective Wide kolekcijų -30% nuolaida

QS_akcija_2017-08_sandelio-ispardavimas_www_864x416_D01

Dėl puikiai suderinto ilgio ir pločio „QUICK-STEP” „Eligna“ ir „Perspective“ kolekcijos yra stulbinamai gražios. Medienos raštą atitinkanti struktūra ir turtinga spalvinė gama sukuria labai patrauklų grindų vaizdą. Grindys priskiriamos 32 naudojimo klasei, tinkamos naudoti visose gyvenamosiose patalpose bei vidutinio intensyvumo komercinėse patalpose.

 U1235_01_1_2
Kolekcijos Perspective Wide ir Eligna Wide papildo Perspective bei Eligna kolekcijas. Šių natūralių grindų lentos platesnės, tokiu būdu jų kaimiškas raštas atvaizduojamas dar geriau. Kaip ir visose QUICK-STEP kolekcijose ypatingas dėmesys yra skirtas grindų dizainui: grindų piešinys gana retai atsikartoja, grindys atrodo natūraliai ir nepriekaištingai. Šios grindys pasižymi spalvų ir stilių sąveika bei natūralia išvaizda ir pojūčiais. Svarbiausios QUICK-STEP grindų savybės, kuriomis galite neabejoti, yra funkcionalumas ir kokybė.

  •     Eligna Wide kolekcija – tai itin plačios lentų grindys be V formos griovelio.
  •     Perspective kolekcija – tai itin plačios lentų grindys su V formos grioveliais iš 2 arba 4 pusių.

 

Quick Step laminuotos grindys – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga. Svarbiausios Quick Step grindų savybės, kuriomis galite neabejoti, yra funkcionalumas ir kokybė. Įdomūs raštai papuoš bet kurį interjerą, kuris atrodys šiuolaikiškai ir nepraras savo žavesio. Nepraleiskite progos įsigyti Quick Step grindis iš Classic kolekcijos su neįtikėtina nuolaida! Prekių kiekis ribotas.

Akcijoje dalyvaujančias QUICK-STEP laminuotas grindis galite apžiūrėti ir įsigyti šiose QUICK-STEP parduotuvėse:

  • Kaune, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Pramonės pr. 8E (namų idėjų centre NIC);
  • Klaipėdoje, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Minijos g. 42 (namų idėjų centre NIC);
  • Šiauliuose, specializuota QUICK-STEP parduotuvė, Pramonės g. 17B (namų idėjų centre NIC).

Akcija galioja pažymėtoms prekėms. Prekių kiekis ribotas - tiek, kiek yra sandėlyje.

Save

Save

Dalinkis Facebook'e