Oro valytuvas Bellaria

Oro valytuvas Bellaria

Kaunas

Salonas "DANEKA" kovo mėnesį skelbia gryno oro mėnesiu ir pristato italų gamintojo FALMEC oro valytuvą „Bellaria“

„Bellaria“ stiklas yra Venecijos stikladirbių rankų darbas, o dizainas -  kurtas garsaus architekto Marco Zito.  Nenuostabu, jog oro jonizatorius idealiai dera prie įvairių stilių interjero.  Mūsų kasdienėje aplinkoje dažnai pamirštama oro kokybė, ir tai žinodamas - gamintojas „Falmec“ ragina susimąstyti, pristatydamas šį estetikos ir funkcijos derinį,  grąžinantį namams gryną orą!

Falmec_Bellaria-1200

Ypatinga - 15 procentų nuolaida oro valytuvui „Bellaria“ taikoma visą kovo mėnesį. 

Ar norėtumėte grįžti į namus, kaip į Dzūkijos pušyną, kur oras tyras ir malonus, kad net kartais svaigsta galva?.. Ne, jokios buitinės chemijos čia nereikia, pakanka turėti vieną išskirtinį prietaisą – Falmec Bellaria jonizatorių.

Išskirtinį produktą Lietuvoje įsigyti kartais būna sudėtinga. Vis tas aklas kainos vaikymasis – kas pigiau, kas daugiau... Mes renkamės kitą kelią – parduodame išskirtinio dizaino produktus aukšta kaina, kuri verta paskutinio cento. Kodėl? Išbandykite mūsų parduotuvėje ir iš karto suprasite, kodėl... Užsukite ir konsultantams galite pasakyti, kad jus domina „TAS jonizatorius“. Jie supras Dalinkis Facebook'e