Vaikiškų šviestuvų šventinė akcija

Vaikiškų šviestuvų šventinė akcija

Kaunas, Šiauliai, Klaipėda

Pirkdami vaikišką šviestuvą turite galimybę gauti dovaną - pasakų knygą

Šviestuvų salone EKOLIUMENAS jei jūsų pirkinių krepšelis sieks 100 eurų arba daugiau ir jame bus nors vienas vaikiškas šviestuvas - gausite NEMOKAMAI naujausią knygą "Pasakos, kurių niekas nepapasakos - nauja pradžia".

Tai unikali, dar niekur negirdėtų ir nematytų pasakų knyga, kurią parašė žinomas dainų autorius ir atlikėjas PAULIUS STALIONIS. Užburiančios, originalios, stebuklinės, pamokančios istorijos patrauks ne tik vaikučių, bet ir tėvelių dėmesį. Tai puiki Kalėdinė dovana jūsų pačių arba draugų vaikams. Dovanų kiekis ribotas.

pasakos, kuriūų niekas nepapasakos

Įrengiant vaikų kambarius, paprastai didžiausias dėmesys kreipiamas į baldus, spalvas, o vaikiški šviestuvai renkami tik po to. Tačiau norint, kad kambarys būtų įrengtas pilnai apie šį šviečiantį elementą reikėtų pagalvoti kuo anksčiau: geriausia, kai dar net nėra atvežti baldai. Kaip ir kiekvienoje patalpoje, taip ir vaikų kambaryje būtini du apšvietimo tipai: pagrindinis ir funkcinis. Taip pat galima įsigyti ir akcentinius šviestuvus, kurie papildo kambarį, atkreipia dėmesį į pakabintus kūrinius ar įdomius interjero sprendimus. Rinkdamiesi vaikiškus šviestuvus, prie kuriamo interjero derinkite ne tik lempų funkcijas, bet ir dizainą. EKOLIUMENAS asortimente rasite daug žaismingų šviestuvų pasirinkimų mažųjų kambariui. Spalvingi ir žaismingi vaikų kambario šviestuvai - puiki interjero detalė ir saugus būdas mažylio kambariui apšviesti! 

 

Dalinkis Facebook'e