10 dovanų idėjų namams

kaledines dovanos

Pasirinkti tinkamą dovaną gali būti įdomus procesas, tačiau kartu ir nemenkas iššūkis. Nuolatos besikeičiančios mados ir technologijų tendencijos, kiekvienais metais atneša naujų ir įdomių dovanų idėjų. Nuo šiltų interjero detalių, meninių kūrinių iki modernių technologijų ir aplinką tausojančių sprendimų. Šiame straipsnyje pateikiame įvairių idėjų dovanoms, kurios atitiks skirtingus skonius ir poreikius.

Linkime, kad dovana pataptų ne tik daiktu, bet ir jausmu, prisiminimu bei pateikiame kelias idėjas, galinčias nudžiuginti ir palengvinti mylimo žmogaus gyvenimą visiems ateinantiems 2024-iesiems metams.

 

Šviestuvas

Patraukite dėmesį ir suteikite dovaną, kuri apšviestų ne tik kambarį, bet ir širdis. Stilingi LED šviestuvai - tai daugiau nei tik šviesa. Tai elegantiškas, modernus ir energiją taupantis būdas suteikti šilumos bet kuriam kambariui. Salonuose „Ekoliumenas“ bei „Ardena“ gausu išskirtinio dizaino LED šviestuvų, kurie dar ir taupo elektros energiją, todėl ši dovana nesukurs jos gavėjui papildomų finansinių išlaidų. Šviesos intensyvumas yra reguliuojamas, suteikiant galimybę prisitaikyti prie bet kokios nuotaikos ar reikmių.

Kilimas

Minkštas, šiltas ir elegantiškas, kilimas ne tik suteiks jaukumo jūsų namams, bet ir taps puikiu stiliaus akcentu. Kilimas - daugiau nei tik grindų dangalas – tai interjero detalė, kuri transformuos bet kurį kambarį. Unikalus dizainas ir aukštos kokybės medžiagos suteiks namams naują įkvėpimą. Ši dovana taps šiltu prisilietimu prie jūsų dienos pradžios arba vakaro atsipalaidavimo. Dovanokite naujus jausmus ir patirtį su kilimu iš „Dubingiai“, „2DI“ ar kitų interjero centro „NIC“ salonų

Paveikslas ar fotografija

Paveikslas gali būti ne tik puikus vizualinis akcentas, bet ir giliai asmeniška dovanos idėja. Nuostabūs peizažai, įkvepiančios abstrakcijos arba klasikiniai portretai - kiekvienas paveikslas turi savo istoriją ir emocijas, kurias galima perduoti kaip dovaną. Paveikslas - tai ne tik dekoro elementas, bet ir istorijos pasakotojas. Atraskite savo istorijas „Accanto“, „2DI“ ar „Elite home“ plačiame paveikslų asortimente.

Nauja interjero pagalvėlė

Tobula dovana, paversianti namus į patogią ir elegantišką oazę bei atnešianti ne tik jaukumo, bet ir stiliaus potepį į bet kurį kambarį. Minkšto audinio ir kruopščiai pasirinktomis detalėmis, pagalvėlė ne tik pridės prie namų stiliaus išpildymo, bet ir suteiks ypatingą jausmą jūsų namuose. Su įvairiais dizainais ir spalvomis, salonai „Accanto“, „Kertina“, „Dubingiai“ ar „Elite home“ siūlo platų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno skonį. Ar namų interjere vyrauja minimalistinis dizainas ar klasikinė elegancija,visais atvejais interjero pagalvėlės suteiks namams asmeniškumo.

Išskirtiniai namų ir automobilių kvapai

Atraskite tai, kas tampa ne tik maloniu kvapu lydinčiu kiekvieną dieną, bet ir neblėstančiu prisiminimu. Naujausių kolekcijų kvapai namams ir automobiliui išpildo puoselėjamą erdvę bei tampa asmenišku prisilietimu prie kasdienio gyvenimo. Išskirtinių namų interjero aksesuarų salono „Home zone” kvapai ne tik papuoš namus ar automobilį, bet ir sukurs jaukią, nuotaikingą atmosferą.

Įmontuojama spinta

Įmontuojama spinta - optimizuoja erdvę bei suteikia interjerui modernią ir tvarkingą išvaizdą. Su išmintingu dizainu ir funkcionaliais skyriais, ji tiks tiek mažiems kambariams, tiek erdvioms gyvenamosioms zonoms. Įmontuojamoje spintoje savo vietą ras tiek drabužiai, avalynė, tiek kiti daiktai iki šiol neturėję savo “namų”. Ši funkcinė dovana, taps ne tik praktiška namų interjero detale, bet ir sprendimu, kuris praturtins kasdienį gyvenimą. Įmontuojamų spintų įvairiems poreikiams dairykitės salonuose „Arpolis“, „KOKO baldai“, „Adeomis“ ar „Gauliaus baldai“ – iš tokios gausios pasiūlos tikrai išsirinksite baldą, kuris sutalpins viską.

Dizaino ar meno knygos

Pažvelkite į pasaulį per meną su nauja dizaino ir meno knygų kolekcija. Tai ne tik išskirtinė idėja dovanai, bet ir vartai į netikėtumų pilną kūrybos pasaulį! Nuo modernių dizaino tendencijų iki meno istorijos perlų, mes siūlome platų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno meno mylėtojo skonį. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite stilingą fotoknygą, ar klasikinę meno monografiją, šios knygos, pripildys namų erdves kūrybiškumo bei estetikos pojūčiais. Papildykite dovanų sąrašą unikaliu įkvėpimo šaltiniu salone „2DI“.

Buities prietaisai

Pasiruoškite kasdieniniam patogumui su itin funkcionaliais buities prietaisais, kurie ne tik palengvins gyvenimą, bet ir taps puikia dovana artimiesiems. Smulkios buitinės technikos prietaisai „NIC“ esančiuose salonuose „Daneka“ ir „Avitela“ pasižymi ne tik technologiniu tobulumu, bet ir stiliumi, kuris derės bet kuriame interjere. Nuo išmanaus kavos aparato iki multifunkcinio virtuvinio roboto, mes siūlome platų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno gyvenimo būdo poreikį.

Kondicionierius

Ši dovana ne tik atvėsins patalpą karščio metu, bet ir suteiks galimybę sukurti idealias klimato sąlygas bet kuriuo metų laiku. “Vilpra” salonuose pristatoma kondicionierių kolekcija pasižymi išmaniuoju valdymu ir įvairiomis funkcijomis, patenkinančiomis net didžiausius technologijų entuziastus, pravers visiems, norintiems maloniai atsipalaiduoti namuose. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų karšta vasaros diena, ar vėsus žiemos vakaras, kondicionierius taps patikimu ir išskirtiniu namų komforto partneriu.

Saulės baterijos

Sukurkite tvarią ateitį dovanodami šviesą su saulės baterijų sistema. Saulės baterijos ne tik pakeis artimųjų namus energijos efektyvumo požiūriu, bet ir leis jiems prisidėti prie tvaraus gyvenimo būdo. Su moderniu dizainu ir aukšta efektyvumo technologija, ši dovana ne tik sumažins energijos sąskaitas, bet ir mažins ekologinį pėdsaką. Leiskite saulės baterijoms tapti tvarios ateities simboliu dovanų sąraše, Išsirinkite tinkamiausią sprendimą savo namams iš „Megasol“ ar „Vilpra“ salonuose esančio plataus asortimento.

Susipažinkite su NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS prekybos tinkle esančiais interjero salonais, kurie siūlo apdailos medžiagas, interjero prekes, dekoravimo idėjas.

Dalinkis Facebook'e