Pilka spalva interjere

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė

Interjeras – tai veidrodis, atspindintis šeimininko asmenybę, vidinę būseną bei pasaulėjautą. Pasižvalgykime, ką pavyko sukurti tikrai asmenybei šiame dviejų kambarių bute.

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė

Pilka spalva 2 kambarių buto interjere

Pilka spalva interjere – tai ramybės, estetikos ir minimalizmo simbolis, tuo pačiu parodantis modernumą. Juodos detalės, baltos sienos, pilkšvos grindys kuria švaros pojūtį, o papildomos mėlynos spalvos detalės suteikia interjerui gyvumo. Pagrindinį vaidmenį šiame harmoningame interjere atlieka antracito spalvos virtuvė su medžio imitacijos plokšte. Virtuvės plotą norėjosi išnaudoti maksimaliai, todėl buvo suprojektuota virtuvė su antresole iki pat lubų.

Išskirtinai atrodo būtent šiam interjerui pagamintas valgomojo stalas su juodomis metalinės kojomis. Stalviršiui naudojama ypač plona Compact hpl plokštė, kuri suteikia lengvumo. Pavyko rasti ir puikiai derančias kėdes bei virš stalo kabantį juodą šviestuvą. Šalia valgomojo zonos netradicinis sprendimas – ilgas, siauras veidrodis iki pat lubų, kuris suteikia elegantiškumo, atspindi šviesą bei vizualiai didina erdvę.

Minkštas svetainės kampas, mėlynų atspalvių paveikslas, dailaus dizaino kavos staliukas, kilimas su mėlynomis linijomis – visa tai sukuria komfortiškos poilsio zonos pojūtį. TV komoda papildyta atviromis šoninėmis lentynomis suteikia interjerui dar daugiau asmeniškumo, nes jose puikiai atrodo nuotraukų rėmeliai su įsimintinomis akimirkomis ar tiesiog mieli interjero aksesuarai. Antracito spalvos siena bendroje erdvėje papildyta tokios pat spalvos siauromis lentynomis pasidėti knygoms ar žurnalams. Lengvumo įspūdį kuria ir dieninio bei naktinio audinio romanetės, taip neapsunkinant erdvės.

Pilka spalva 2 kambarių buto interjere

Miegamajame kambaryje dominuoja veliūras. Mėlynos spalvos veliūrinės užuolaidos suteikia išskirtinio žavesio, rafinuotumo, o kartu ir jaukumo. Stilingai atrodo antracito spalvos siena ir pintas veliūrinis lovos galvūgalis, betoniniai naktiniai staliukai, nukreipiamieji sieniniai šviestuvai, modernus juodas krėsliukas. Drabužinėje nėra durų, ją puošia tas pats mėlynas veliūrinis audinys, tam kad galima būtų laisvai judėti, o esant reikalui pridengti joje esančius drabužius ir daiktus.

Pilka spalva 2 kambarių buto interjere

Vonios kambaryje pasirinktos pilkos spalvos betono imitacijos plytelės, raštuotų plytelių siena duše ir viena siena nudažyta pilka spalva. Šie elementai atspindi interjero harmoniją, autentiškumą ir sukuria kambario jaukumo įspūdį. Juodos detalės suteikia subtilumo ir puikiai kontrastuoja su pilka spalva. Trys juodo metalo įrėminti veidrodžiai, juodas nukreipiamas šviestuvėlis prie veidrodžio, maišytuvas, gyvatukas, baldinės rankenėlės – nestandartinis sprendimas, suteikiantis išskirtinumo. Dar viena iš šių dienų tendencijų – dušo durys su juodos spalvos rėmu.

Baltos spalvos durys ir grindjuostės susilieja su visuma, o juodi elektros jungikliai ir kištukiniai lizdai sufleruoja, kad viskas šiame bute apgalvota iki pat smulkmenų!

 

Nuotraukos: Benas Šileika

Interjere nemažai panaudota baldų, šviestuvų ir interjero aksesuarų ir iš NIC salonų: Accanto - baldai ir aksesuarai, Ekoliumenas šviestuvai - geros šviesos namai, ARDENA UAB, Elensen, Užuolaidėlė, UAB TRUKMĖ, Lauko baldai Terraza, Ease. Mano namų stilius., UAB "Kilimų pasaulis", Ricco Home, Big Coat, Flowers & Lovers

Dalinkis Facebook'e