Šviesūs ir jaukūs namai su terasa ant stogo!

Dovilė Sakevičė

Šis interjero dizainerės Dovilės Sakevičės naujas projektas – tai 128 kv.m. namai.

Pirmame aukšte yra erdvi svetainė kartu su valgomojo ir virtuvės zona. Po laiptais nedidelis san. mazgas, kuris savo spalvine gama puikiai įsilieja į visą interjerą, o užėjus į namus mus pasitinka erdvus prieškambaris su talpia sienine spinta.

Virtuvė šiame interjere yra išskirtinė. Virtuvės fasadai – dažytas matinis mdf su itin „skania“ švelniai žydra spalva. Viršutinės spintelės yra su šiuo metu madingais vertikaliais elementais, kurie atsikartoja ir TV spintelėje. Prie balto stalviršio ir sienelės taip pat gražiai dera balta orkaitė ir kaitlentė.

Dovilė Sakevičė interjeras

Valgomojo zonoje yra modernaus stiliaus, lengvo dizaino apskritas stalas, kuris traukia akį savo autentiškumu: trys metalinės juodos kojos laiko šviesios ąžuolo faneruotės stalviršį. Akį traukia ir elegantiško dizaino kėdės, kurių kojelės yra juodos bei rudos spalvos. Virš valgomojo stalo kabo specialiai šiam projektui gaminti du pastelinių spalvų iš virvelių pinti šviestuvai (ARDENA).

Poilsio zonoje yra sofa ir fotelis, kurių dizainas minimalistinis. Lengvumo ir elegancijos šiems baldams suteikia metalinės matinės juodos spalvos kojelės. Griežtos baldų linijos bei sodri ruda gobeleno spalva padaro baldą pagrindiniu namų akcentu. Visi kiti elementai esantys pirmame namo aukšte papildo erdvę: žaismingas menininkės Miglės Kosinskaitės paveikslas, modernus staliukas prie sofos, užuolaidos, toršeras, kilimas, medinės plačios baltos žaliuzės, minimalistinis sieninis laikrodis (DECOTOMA) ir kiti smulkūs interjero aksesuarai, kurie puikiai atrado savo vietą šiuose jaukiuose namuose.

Dovilė Sakevičė interjeras

Svetainėje įsikomponavę stilingi laiptai veda į antrą aukštą ir terasą ant stogo. Ąžuolinės pakopos derintos prie visame name sudėtų ąžuolinių parketlenčių. Šiuo atveju balintas natūralus ąžuolas kuria jaukią namų atmosferą. Taip pat puikiai įsikomponavo baltos spalvos metaliniai laiptų turėklai, kurie tapo tiek funkcijos, tiek estetikos požiūriu labai svarbus ne tik konstrukcinis, bet ir dizaino elementas.

Antrame aukšte vonios kambarys, tėvų miegamasis su drabužine ir du miegamieji kambariai kol kas palikti laisvi, vieta interpretacijai. Miegamojo spalvinė gama pasirinkta neutrali norint sukurti ramią, jaukią poilsio erdvę. Vyrauja balti, pilki atspalviai bei keletas juodų detalių. Šiame kambaryje šlaitinės lubos ganėtinai aukštos, todėl vienas iš įdomesnių sprendimų – tai suformuota niša užuolaidoms iš sienos, kuri tęsiasi ir per drabužinės sieną. Įėjimas į drabužinę pridengtas taip pat su naktinių užuolaidų audiniu. Prie pilkos lovos priderinti taip pat pilki dailūs naktiniai staliukai nedideliems daiktams pasidėti.

Dovilė Sakevičė interjeras

Vonios kambaryje esančios blizgios sieninės plytelės ir trys skirtingo dydžio berėmiai veidrodžiai palieka didelį įspūdį. Grindys – betono imitacijos plytelės, o sieninės plytelės pasirinktos oksidavusio metalo spalvos, prie kurių ir buvo derinta baldo bei sienų sodri žalia spalva (kadangi yra aukštos šlaitinės lubos, virš plytelių likęs plotas buvo nudažytas). Visa kita, t.y. juoda santechnika, akmens masės vonia, medinės žaliuzės ant lango, medžio imitacijos stalviršis ir papildomi aksesuarai prisideda prie pilno vonios kambario išpildymo.

Nuotraukos Benas Šileika

Nuoširdus ačiū prisidėjusiems prie projekto: Isku Baldai, sofalovakedestalas.lt, Užuolaidėlė, UAB Finų medis, ARDENA UAB, Decotoma, Luxart Club, BEK baldų furnitūra, Celsis, Carol Home, Trukmė.

Dalinkis Facebook'e