naujų šviestuvų pasirinkimas

Namų jaukumui atnaujintas šviestuvų pasirinkimas

Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

Namų jaukumui šviestuvai yra itin svarbūs

Geras apšvietimas - vienas iš svarbiausių interjero kūrimo elementų, o dabartinės tendencijos, siūlančios didžiulę kainų ir kokybės santykio įvairovę, šį elementą daro lengvai prieinamą. Šviesa mūsų namuose turi kurti oazes, teikiančias ramybės, tam tikrą specifinę atmosferą, kurstyti vaizduotę. Svarbu ritmiškumas, dydis, išdėstymas erdvėje. Šviesa turi sklisti tikrai ne tik iš vieno šaltinio lubose.

Šviestuvų šiandien daugybė - formų, spalvų, faktūrų, dydžių, funkcijų atžvilgiu. Interjero dizaineriai ragina nebijoti tarpusavyje derinti visai vienodų šviestuvų, o juos papildyti vienos ar daugiau krypčių šviesos šaltiniais iš šono arba viršaus. Vienoje bendrojo kambario erdvėje patartina derinti du ar net tris skirtingo dizaino, bet panašaus stiliaus šviestuvus.

Namų jaukumui šviestuvai yra itin svarbūs

Atsižvelkite į asmeninius norus ir erdvės specifikacijas norint išsirinkti tinkamiausią šviestuvo dydį, spalvą, korpuso dizainą ir galingumą. Vidaus patalpų šviestuvų asortimento įvairovė padės sukurti patalpose tinkamą atmosferą, o erdvių pagrindiniams akcentams suteiks reikiamą apšvietimą.

Lauko šviestuvai – patogus ir saugus būdas apšviesti lauko teritorijas – sodą, kiemą ar įspūdingą gėlyną! Neleiskite tamsai sugadinti Jūsų pasisėdėjimo sode - mėgaukitės išskirtinės kokybės apšvietimu net tamsiausią naktį.

Lemputės ir kitos prekės padės Jums atnaujinti jau turimą apšvietimo įrangą, pakeisti turimo šviestuvo išvaizdą ir reguliuoti jo funkcionalumo parametrus. Asortimente rasite kaitrinių, liuminescencinių, halogeninių bei LED šviesos diodų lempučių – viskas, ko reikia kokybiškam apšvietimui sukurti!

Šviestuvų asortimentas išrankiems ir taupantiems

Namų idėjų centre NIC, apšvietimo salonuose rasite pačių įvairiausių šviestuvų ir apšvietimo įrangos. Kadangi atsidarė nauji apšvietimo salonai, o esamos ekspozicijos atsinaujimo - drąsiai galite atvykti ir rinktis vienoje vietoje iš plataus asortimento šviestuvus, apšvietimo įrangą, instaliacines medžiagas.

šviestuvų salonai

Perkant šviestuvus siūlome apsilankyti šiuolaikiškuose salonuose:

Iki spalio 30 dienos šviestuvų salonuose taikomos nuolaidos (daugiau informacijos čia). 

Renkantis švietuvus pravartu susipažinti su profesionalų patarimais.

Siūlome rasti naujų idėjų namams apšvietimo kategorijoje.

Dalinkis Facebook'e