Grindų ir sienų plytelės

Skaitmeninis rašto perkėlimas ant plytelių

Šiauliai

Šios abstraktaus rašto plytelės yra naujovė

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą. Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surūdijusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

Sienų ir grindų plytelės FLUID, FIRE and KARAKTER, MARMI, ZINC, EMOTION, MOOD,  iš „Apavisa Porcelánico“ yra juodos arba daugiaspalvės, poliruotos, matinės arba blizgios plytelės. Jūs galite pamatyti, kokia tobula šiandien yra skaitmeninė betono raštų ir spalvų perkėlimo į plyteles technologija.

Nesustabdoma jėga … Tai savybės, kurias įkvėpė gamta ir padėjo sukurti naują koncepciją. Gamta pasireiškia visa savo jėgas per judesį, sukurdama vis naujus pojūčius. Šios abstraktaus rašto plytelės atsikleidžia naujose  APAVISA kolekcijose ir  vėlgi yra naujovė šių dienų  naujiems moderniems dizaino projektams. Jūs galite pamatyti, kokia tobula šiandien yra skaitmeninė betono raštų ir spalvų perkėlimo į plyteles technologija.

Storis:  7 mm arba net 2 cm.
Išmatavimai: 100×100 cm; 50×100 cm; 60×60 cm; 30×30 cm


Skaitmeninis rašto perkėlimas ant plytelių

Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas salone APARICI.

Dalinkis Facebook'e